• خانه
 • کالا خدمات
 • پاپ آپ نمایشگاهی

پاپ آپ نمایشگاهی

 • چاپ پاپ آپ نمایشگاهی

  چاپ پاپ آپ نمایشگاهی

  پاپ آپ نمایشگاهی چیست ؟


  بدون تردید همه شما در نمایشگاه ها مشاهده کرده اید که کار تبلیغاتی شرکت ها توسط طرح های چاپ شده بسیار بزرگ به انجام رسیده است. این طرح های بزرگ که بر روی بنرهای مختص این کار و همچنین بر روی سازه ای مخصوص به چاپ می رسد را چاپ پاپ آپ نمایشگاهی می گویند.

  پاپ آپ (Pop up) از نظر ابعاد بزرگترین سازه نمایشگاهی است که با داشتن صفحه ای بزرگ بهترین جلوه ی بصری برای یک مدیای چاپ دیجیتال را فراهم می کند. سازه پاپ آپ از جنس آلومینیوم است و به ‏رغم دارا بودن سطحی بزرگ، وزن کمی دارد.

  این سازه به راحتی قابل پیاده‌سازی و جمع آوری است و به دو نوع کلی تخت‎ (Flat) ‎و منحنی‎(Curve)‎‏ ‏تقسیم می شود. پلات لمینت و بنر، پر کاربردترین مدیاهای مورد استفاده برای چاپ پاپ آپ است.

  از آنجایی که هزینه اجاره غرفه در نمایشگاه های بین المللی بسیار زیاد است متخصصین شرکت کننده در این نمایشگاه ها ترجیح می دهند از پاپ آپ نمایشگاهی برای چارچوب اطراف غرفه خود استفاده کنند تا تبلیغات بهتر و با هزینه کمتری صورت بگیرد.

  چاپ پاپ آپ


  چاپ پاپ آپ به صورت تخصصی توسط افراد متخصص در این فن صورت می گیرد. از آنجایی که ابعاد و اندازه آن بسیار بزرگ است و شبیه به یک دیوار طرح چاپ شده عمل می کند باید دقت زیادی در این راستا به خرج داده شود.

  در هنگام چاپ پاپ آپ نمایشگاهی باید به سه نکته توجه شود :

  1. استفاده از رنگ هایی که با غرفه شما هم خوانی دارد مهمترین پارامتر در این راستا به شمار می رود.

  2. دومین امری که نیاز به دقت دارد نوشته روی طرح پاپ آپ نمایشگاهی است که نباید در آن از کلمات زیادی استفاده شود زیرا شلوغ شدن طرح مانع جذب شدن مشتری های گذری می شود و توجه زیادی به آن نمی کنند.

  3. در نهایت توصیه می شود در زمان چاپ آرم و لوگوی شرکت خود را برای تبلیغات موثر تر فراموش نکنید.

  سازه پاپ آپ


  در زمان آماده سازی طرح باید سازه ای برای پایه کار نیز تهیه شود. این سازه به صورت ایستا کار نگهداری طرح چاپ شده را به انجام می رساند. به شکلی که به وسیله آهن ربا طرح چاپ شده بر روی این سازه قرار داده می شود.

  باید بگویم سازه پاپ آپ وزن زیادی دارد اما به دلیل نوع طراحی توانایی تحمل بنر با وزن بالا را دارد.

  از سوی دیگر سازه پاپ آپ به راحتی باز و بسته می شود و زمان زیادی را از شما نمی گیرید. در نهایت می توانیم به نورپردازی در بالای سازه پاپ آپ اشاره کنیم که سبب می شود طرح به جذابیت بیشتری در معرض دیده مخاطبان قرار بگیرد.

  سازه پاپ آپ نمایشگاهی در نمایش تبلیغات و اعلانها در غرفه های نمایشگاهی، کنفرانس های خبری و اطلاع رسانی در ‏سالن های همایش، سمینارها و مکان‌های عمومی کاربرد فراوانی دارد

  اگر می خواهید متفاوت تر از دیگران به طور نامحسوس به معرفی برند تجاری خود بپردازید به شما توصیه می کنیم از استند پاپ آپ نمایشگاهی برای این منظور بهره بگیرید. آرزوی ما موفقیت شما در تمام زمینه های کاریتان است با معرفی کردن خود به دیگران پله های ترقی را زودتر طی کنید.

  مزایای استند پاپ آپ


  از مزایای بارز استند پاپ آپ می توانیم در ابتدا به قابلیت نصب آن اشاره کنیم.

  امر دیگر قابلیت نصب و جابجایی آسان است که شما را از صرفه هزینه های گزاف در امان نگاه می دارد.

  زمان نصب بسیار کوتاه است و برای کارهای نمایشگاهی یا سمینارها و مکان های دیگری مثل مترو و کنفرانس ها بسیار کاربرد دارد .

  داشتن یک صفحه گسترده برای معرفی برند تجاری در کنار سازه ای با ابعاد و ارتفاع مناسب با نیاز شما پارامترهای برتر استند پاپ آپ به شمار می رود.

  در نهایت می توانیم به کیف های چرخی این سازهای بزرگ اشاره کنیم که قابلیت جابجایی آن را برای شما بسیار ساده کرده است.

 • قیمت پاپ آپ نمایشگاهی

  جهت سفارش پاپ آپ نمایشگاهی در تهران و شهرستان و همچنین استعلام قیمت چاپ پاپ آپ نمایشگاهی می توانید از طریق لینک تلگرام و یا از طریق لینک تماس با ما زیر با کارشناسان خانه طراحان سام در ارتباط باشید.

  تماس با ما
 • سفارش پاپ آپ نمایشگاهی

  جهت سفارش چاپ پاپ آپ نمایشگاهی در تهران و شهرستان و همچنین استعلام قیمت چاپ پاپ آپ نمایشگاهی می توانید از طریق لینک تلگرام با کارشناسان خانه طراحان سام در ارتباط باشید.

  می توانید عکس های مدنظر خود را از طریق ایمیل یا تلگرام برای ما ارسال و خدمات چاپ پاپ آپ نمایشگاهی را در بهترین کیفیت از ما دریافت کنید برای ارتباط با ما لطفا روی لینک تماس با ما زیر کلیک کنید.

  تماس با ما

تحویل سریع

تحویل سریع

خدمات 24 ساعته

خدمات 24 ساعته

تضمین بهترین کیفیت

تضمین بهترین کیفیت

ماشین آلات به روز

ماشین آلات به روز

ظرفیت بالای تولید

ظرفیت بالای تولید

مناسب ترین قیمت

مناسب ترین قیمت

مدیریت رنگ حرفه ای

مدیریت رنگ حرفه ای

Tags: چاپ دیجیتال, چاپ, پاپ آپ نمایشگاهی, پاپ آپ, پاپ آپ استند, پاپ آپ ارزان, پاپ آپ چیست, استند پاپ آپ, قیمت پاپ آپ استند, قیمت استند نمایشگاهی

دیدگاه


Security code
تصویر دیگر

Google Analytics Alternative