وینیل با چسب دائمی

 • چاپ وینیل با چسب دائمی

  چاپ وینیل با چسب دائمی

  خصوصیت استیکر یا وینیل با چسب دائم (permanent vinyl) این است که به‌راحتی از روی سطح بلند و کنده نمی‎‌شود و بهترین انتخاب برای کاربری‌هایی که به‌طور مستمر با شست‌وشو و آب سروکار دارند می‌باشد.

  این نوع استیکرها به‌اصطلاح «خودچسب» (self-adhesive) بر روی تقریباً تمامی سطوح می‌چسبند و با به‌کارگیری لایه‌ای از لمینت دوام و پایداری بیشتری به دست می‌آورند که آن‌ها را برای استفاده‌های تبلیغاتی فضای خارجی ایده آل می‌کند. باید توجه داشت که دمای محیط در زمان نصب، بر روی ماندگاری و استحکام چسب این نوع استیکر تأثیرگذار است، به‌طوری‌که نصب در دماهای سرد از پایداری و استحکام این نوع استیکر می‌کاهد.

  به‌طورمعمول در اغلب کاربردها از استیکر با چسب دائم استفاده می‌شود مگر مواردی خاص که استیکر قابل جابجایی و با چسب موقت موردنیاز باشد.
 • مشخصات وینیل با چسب دائمی

  محصول عرض متداول جوهر چاپ دستگاه‌های چاپ‌کننده
  وینیل با چسب دائمی‎360,380,420,510‎ SOLVENT
  MILDSOLVENT
  ECOSOLVENT
  ‎(UV)‎
  JETI5000
  HQ, 4 COLOR
  ‎ HQ, 6 COLOR
  ‎EPSON,4COLOR
  EPSON,6COLOR

  نوع دستگاه چاپ استیکر در بالا بردن كیفیت چاپ نقش بسیار مهمی دارد، به این معنی كه اگر شما برای چاپ خود از استیکر ‏مرغوب استفاده كنید ولی دستگاهی كه با آن چاپ می‌کنید دارای كیفیت پایین چاپ باشد، كار شما از كیفیت بالایی برخوردار ‏نخواهد بود. مجموعه طراحان سام با بهره‌گیری از ماشین‌آلات و دستگاه‌های متنوع و به‌روز، امکان چاپ استیکر را، با بهترین کیفیت ‏وضوح و رنگ، در اختیار شما قرار می‌دهد.‏‎

 

تحویل سریع

تحویل سریع

خدمات 24 ساعته

خدمات 24 ساعته

تضمین بهترین کیفیت

تضمین بهترین کیفیت

ماشین آلات به روز

ماشین آلات به روز

ظرفیت بالای تولید

ظرفیت بالای تولید

مناسب ترین قیمت

مناسب ترین قیمت

مدیریت رنگ حرفه ای

مدیریت رنگ حرفه ای

 

Tags: چاپ, چاپ وینیل, چاپ وینیل با چسب دائمی, وینیل با چسب دائمی, وینیل چسب دار, کاغذ پشت چسب دار

دیدگاه


Security code
تصویر دیگر

Google Analytics Alternative