بک لایت پلکسی

  • چاپ بک لیت پلکسی
   • بک لایت پلکسی چیست؟

    پلکسی گلاس متریالی شفاف، شبیه به پلاستیک و شیشه است اما بسیار مقاوم تر از شیشه بوده و همچنین وزن بسیار کمتری نسبت به شیشه دارد که در بسیاری از مواقع می‌تواند جایگزین مناسبی برای شیشه باشد.

    پلکسی گلاس با ابعاد و ضخامت‌های متنوع یافت می‌شود و به علت ویژگی‌های خاص اعم از سبکی، مقاومت زیاد در برابر ضربه، قابلیت شکل‌پذیری خوب، انعطاف پذیری زیاد و ... کاربردهای بسیاری دارد.

    از آنجایی که بک لایت توانایی عبور نور از خود را دارد اگر از پشت آن توسط مهتابی، لامپ ال ای دی یا لامپ کم مصرف، نور تابیده شود جلوه بسیار زیبا و خیره کننده‌ای پدید می‌آورد که باعث جذب مخاطب می‌شود.

    چاپ بک لایت پلکسی در برابر شرایط جوی مختلف مانند رطوبت، باد، خاک و ... مقاوم است، نه تنها در محیط‌های داخلی بلکه در محیط‌های خارجی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. مانند استفاده به عنوان سقف کاذب یا نصب بک لایت پلکسی در منزل، محل کار، نمایشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها، مرکز خریدها، سمینارها، گالری‌ها ... جهت معرفی محصول و خدمت و کسب و کار و همچنین زیباتر کردن اتاق نشیمن، اتاق خواب، دفتر کار و...

    بک لایت پلکسی را به علت زیبایی و دارا بودن جلوه خاص و خیره کننده و اثر گذاری بیشتر در مخاطب عموما در معابر پربازدید و پرتردد مانند سالن فرودگاه، مترو، ترمینال و ... جهت اطلاع رسانی درباره موضوعات مختلف و نمایش محصولات و خدمات جدید یک شرکت نصب می‌کنند.

    مشتری طبق هدف و سلیقه شخصی اش می‌تواند بک لایت پلکسی را روی فریم متصل کرده و به عنوان تابلو لایت باکس از آن استفاده نماید. تابلوهای تبلیغاتی که در دفاتر کار مهندسی، مطب ‏پزشکان، بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها و ... بر روی دیوار یا سقف نصب می‌شود می‌تواند از نوع تابلو بک لایت پلکسی باشد.

    در خانه طراحان سام چاپ پلکسی با بهترین نوع پلکسی گلاس از نوع سفید یا شفاف و استفاده از بهترین و مدرن ترین دستگاه‌های فلت بد و مرغوب ترین نوع جوهرهای اروپایی مخصوص صورت می‌گیرد، همچنین برای افزایش مقاومت و ماندگاری بک لایت پلکسی روی آن وارنیش زده می‌شود تا چاپ در برابر سایر آسیب‌های احتمالی ماندگاری و مقاومت بالایی داشته باشد.

    جنس بک لایت پلکسی، ابعاد، گرماژ و ماندگاری چاپ

    جنس پلکسی گلاس از پلاستیک فشرده شده‌ی شفاف است.

    پلکسی گلاس حداکثر در ابعاد 180*120 سانتی متر و در ضخامت‌های 1 میل الی 20 میل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

    چاپ بک لیت پلکسی در ابعاد، ضخامت و گرماژ مختلف بر روی دو نوع پلکسی سفید و شفاف صورت می‌گیرد.

    انتخاب ضخامت و ابعاد بک لیت پلکسی سفید و شفاف بستگی به نوع استفاده و محل نصب آن دارد.

    به علت استفاده از دستگاه فلت بد و جوهرهای مرغوب در چاپ پلکسی و همچنین استفاده از وارنیش روی بک لایت پلکسی ماندگاری رنگ و مقاومت چاپ در برابر شرایط جوی مختلف مانند نور، رطوبت، باد، خاک و آسیب های احتمالی مانند ضربه بسیار زیاد است.

    کاربرد چاپ بک لایت پلکسی

    • استفاده به عنوان سقف کاذب(آسمان مجازی‎)
    • استفاده از بک لایت پلکسی در لایت باکس مگنتی و لایت باکس کریستالی
    • استفاده پلکسی در پنل دستگاه
    • استفاده در تابلوهای دکوراتیو و تابلوهای راهنما
    • استفاده از بک لایت پلکسی در شاسی عکس

    مزایا و معایب چاپ بک لایت پلکسی

    • انعطاف پذیر و مستحکم
    • سبک بودن
    • مقاوم در برابر ضربه
    • قابلیت شکل پذیری

    از معایب بک لایت پلکسی می‌توان به خش پذیری سطح پلکسی اشاره کرد.

    مراحل تولید بک لایت پلکسی و نحوه نصب آن

    در خانه طراحان سام چاپ بک لایت پلکسی با استفاده از مدرن ترین و به‌روزترین دستگاه‌های فلت بد و مرغوب ترین نوع جوهرهای اروپایی صورت می‌پذیرد.

    بک لایت پلکسی را می‌توان با فلنچ و گل پیچ و یا با استفاده از زنجیر، در مکان‌های مورد نظر نصب کرد.

    مشتری طبق هدف مورد استفاده و سلیقه شخصی خود می‌تواند بک لایت پلکسی را داخل لایت باکس قرار داده و به صورت تابلو لایت باکس از آن استفاده کند.

    مراحل سفارش بک لایت پلکسی

    برای سفارش بک لایت پلکسی لازم است فایلی که مشتری ارسال می‌کند به صورت لایه بسته با فرمت هایTiff و PSD باشد.

    پس از ارسال فایل توسط مشتری و بررسی توسط اپراتور، سفارش ثبت شده و زمان انجام کار و تحویل محصول پس از بررسی مقدار کار چاپ (محاسبه بر اساس متراژ)، حجم، اندازه و تعداد کار به مشتری اعلام می‌گردد (این زمان از یک ساعت تا یک روز متفاوت است).

    نحوه ارسال بک لایت پلکسی

    ارسال بک لایت پلکسی به تمام نقاط تهران با استفاده از آژانس، خدمات حمل و نقل اینترنتی و پیک موتوری انجام می‌گیرد و همچنین ارسال به کلیه شهرهای جهان و ایران از طریق زمینی، دریایی و هوایی امکان پذیر است.

   • قیمت چاپ بک لایت پلکسی

    قیمت چاپ بک لایت پلکسی بر اساس زمان یا متراژ چاپ محاسبه می‌گردد.

    برای اطلاع از قیمت چاپ بک لایت پلکسی از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                             سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام

   

  محصولات مرتبط: