حکاکی لیزری • حکاکی به معنای ایجاد نقوش و برجستگی بر روی انواع سطوح، براساس طرحی از پیش تعیین ‏شده است. حکاکی در گذشته با ابزار های ساده و دستی مثل مته، مغار و غیره صورت می گرفت ‏و امروزه در حوزه صنعت در دستگاههای اتوماتیک و لیزری انجام می شود.‏

  حکاکی لیزری جزو جدیدترین شیوه های حکاکی است که با بهره‌گیری از ماشین آلات به روز، ‏تحول بزرگی در حوزه تبلیغات و چاپ ایجاد کرده است. دستگاه‌های حک و برش لیزری توانایی ‏چاپ و حکاکی روی سطوح فلزی،چوبی، شیشه ای، پلیمری و. . . را دارند.

  حکاکی لیزری روشی است که از یک پرتو لیزر برای تغییر سطح یک شی از قبیل کاهش ضخامت اجسام یا برجسته کردن طرح دلخواه بر روی سطوح مختلف اعم از لوح تقدیر، هدایای تبلیغاتی، تندیس، ماکت، خودکار، جاسوییچی، فلش و .... با جنس های مختلف از قبیل پلکسی، مولتی استایل، چوب، پارچه و شیشه و فلز.... استفاده می کند.

  این فرآیند عمدتا برای حکاکی تصاویر و نوشته های مختلف و همچنین نشانه گذاری روی سطح اجسام استفاده می شود. لیزر همراه با حرارت زیاد، ماده را تبخیر و حفره هایی را ایجاد می کند که باعث ایجاد تصویر نهایی یا نوشته هایی روی جسم می شود.حکاکی لیزر در خانه طراحان سام با دستگاه تروتک TROTEC اتریشی انجام می شود.

  دقت و ظرافت در اجرای طرح حکاکی، قابلیت پیاده سازی نقوش و طرح های پیچیده، سرعت ‏وکیفیت بالای در برش و حجم کم متریال دور ریز ، مهمترین مزایای حکاکی لیزری نسبت به ‏حکاکی سنتی است.‏

  انواع حکاکی لیزر:

  کاربردهای حکاکی لیزری:

  کاربرد حکاکی لیزری بسیار متنوع است.

  • ساخت ماکت و ‏پازل،تزئینات در حوزه هدایای تبلیغاتی، نقوش مهرها، تابلوهای نوری، کارت پستال و کارت ‏های عروسی فانتزی با متریالهای چوب و پلکسی گلاس و دیگر محصولات

  • حک بر روی انواع هدایای تبلیغاتی مانند: ست های رومیزی، خودکار و...

  • حک بر روی چرم طبیعی و مصنوعی مانند: سررسید، کیف پول، کیف دستی، کیف لپ تاپ، کفش و...

  • حک بر روی قطعات صنعتی مانند: حک ایران کد، بارکد و شماره سریال، لوگو، نام و آرم، آدرس و...

  • حک بر روی چوب، سنگ و شیشه مانند: چهره، نوشته، تصویر، نقش و نگار و...

  • استفاده از حکاکی لیزری برای بسیاری از برنامه های مختلف مانند دستگاه های پزشکی، هنرهای زیبا و...

  ویژگی ها و مزایای حکاکی لیزری:

  بدلیل دقت و ظرافت حکاکی لیزری، این روش نسبت به سایر روش های حکاکی دارای مزایای بیشتری است.
  • امکان حک لیزری در سایزهای مختلف و طبق نیاز مشتری
  • نیاز به ساخت الگو ندارد
  • حکاکی لیزری دائمی و ماندگار است و در اثر عواملی مانند تغییر دما، تماس با اجسام دیگر یا تماس مدام با دست و ... پاک نمی شود.
  • مواردی که توسط لیزر حکاکی شده مانند نوشته ها و علائم و ... را نمی توان جعل کرد.
  • حکاکی اشکال پیچیده و اعداد و حروف کوچک همراه با بالاترین دقت در کوتاه ترین زمان
  • تکرار پذیری حکاکی بدون کوچکترین تغییرات
  • کیفیت حکاکی با لیزر بسیار بالاتر از روشهای الکتروشیمیایی و پانتوگراف است
  • سریع، راحت و مقرون به صرفه است
  • قابلیت حکاکی شماره سریال و بارکد
  • قابلیت اجرای ایده به محصول نهایی
  • حکاکی لیزری موثرتر از حکاکی سنتی برای اجناس کوچک است زیرا احتمال آسیب دیدن یا تغییر شکل مواد کمتر است.

  مزایای استفاده از دستگاه های حکاکی لیزری:

  • حکاکی لیزری بدون نیاز به تماس با قطعه کار انجام می شود.
  • حکاکی دستگاه لیزر، بسیار دقیق است و دارای قابلیت تکرار طرح و تولید محصول است که در مقایسه با روش های سنتی بدون نقص میباشد.
  • دستگاه های لیزر حکاکی، کیفیت بالایی در اجرای طرح دارند و از این نظر نسبت به سایر دستگاه ها برتری دارند.
  • سرعت بالای این دستگاه ها در کیفیت انجام کارهای ظریف تاثیر منفی ندارد از این رو برای اجرای کارهای تیراژ بالا بسیار مناسب است.
  • با استفاده از دستگاه حک لیزری می توان متریال های مختلف را با عمق‌های متفاوت و مطابق با خواست مشتری انجام داد.

  انواع دستگاه های حکاکی:

  دستگاه های حکاکی انواع گوناگونی دارند:
  1. اولین نوع دستگاه های حکاکی هستند که قطعه کار، پایدار باقی می ماند و تنها لیزر حرکت می کند (یا به صورت معکوس).
  2. ماشین های دیگر اختصاص داده شده به قطعات استوانه ای مانند لیوان و ... که قطعه کار می چرخد و دستگاه ثابت است و به آن روتاری می گویند.
  3. آخرین نوع عبارتند از دستگاه های حکاکی لیزری که در آن لیزر و قطعه کار هر دو بی حرکت هستند، اما آینه های گالو در حال حرکت پرتو لیزر بر روی سطح حکاکی هستند.
  ماشین آلات مورد استفاده برای حکاکی لیزری همان ماشین آلات مورد استفاده برای برش لیزری هستند.

  نحوه سفارش:

  مدت زمانی که برای انجام هر کار حکاکی لازم است:

  براساس فایلی که مشتری ارسال می کند، زمان بندی می شود که چقدر زمان برای انجام کار لازم است. زمان انجام کار بستگی به حجم کار دارد به عنوان مثال برای حکاکی روی خودکار یک دقیقه زمان لازم است و برای حکاکی روی لوح تقدیر بیست دقیقه

  زمان تحویل به چه چیزهای بستگی دارد:

  زمان تحویل کار بستگی به فایل مشتری از نظر حجم و اندازه و تعداد کار متفاوت است.

  نوع فایلی که مشتری لازم است فایل خود را طبق آن ارسال کند تا کار حکاکی از کیفیت بهتری برخوردار باشد:

  برای اینکه کار حکاکی از کیفیت بهتری برخوردار باشد، فایلی که مشتری ارسال می کند باید وکتور باشد و در نرم افزارهای وکتور مانند: CAD ، Corel ،illustrator و ... طراحی شده باشد.
  فایل به صورت عکس کیفیت خوبی نخواهد داشت.

  برای اطلاع از قیمت حکاکی لیزری از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                           سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام

  قیمت حکاکی لیزری:

  خدمات برش لیزری و حکاکی لیزری به روشهای مختلفی قیمت گذاری می شود. مبنای قیمت گذاری بر اساس زمان حکاکی تعیین می شود به این معنی که هر چقدر زمان حکاکی طول بکشد بر اساس واحد دقیقه، قیمت محاسبه می شود.

  مساله دیگری که در قیمت گذاری بر اساس زمان مطرح بوده، این است که در برخی شرکت ها، اپراتورهای دستگاه لیزر در حضور مشتری حکاکی نمونه را با کمترین سرعت ممکن انجام می دهند تا مشتری گمان کند که سفارش حکاکی لیزری اش زمان بر است ولی در عمل با سرعت بیشتری انجام می گیرد اما در شرکت خانه طراحان سام خدمات حکاکی لیزری با کمترین زمان، چه در عمل و چه در حضور مشتری انجام می گیرد و نحوه محاسبه قیمت برای حکاکی لیزری دقیقه ای 1500 تومان است.

  حداقل قیمت حکاکی 10 هزار تومان است، 2 دقیقه حکاکی صرفا 3 هزار تومان نمی شود زیرا مقداری از هزینه صرف آماده سازی فایل ها و دستگاه ها و .... توسط اپراتور می شود.

  نکاتی که باید در مورد حکاکی روی جنس های مختلف در نظر گرفت:

  در جنس های مختف تنظیماتی که در دستگاه وجود دارد مثل power و سرعت، متفاوت است. به عنوان مثال قدرت و سرعت حکاکی لیزر روی پلکسی با چرم متفاوت است مثلا اگر مخمل با قدرت پلکسی زده شود سوراخ می شود.
  برای اینکه حکاکی روی چوب بهتر نشان داده شود، قدرت دستگاه را بیشتر می کنیم اما برای پلکسی قدرت دستگاه باید کمتر باشد.
  همان سیستم با یک دستگاه فقط قدرت و سرعت تنظیم می شود تا حکاکی بهتر انجام شود.

  طرز کار دستگاه حکاکی:

  پس از طراحی فایل (که توسط مشتری انجام می گیرد) پارامترهای مورد نیاز برای حکاکی توسط رایانه کنترل و به دستگاه داده شده و تنظیمات مربوط به قسمت هایی که باید حکاکی لیزر شود، روی دستگاه اجرا می شود.

  سپس متریال مورد نظر برای حکاکی روی سینی دستگاه قرار می گیرد و طبق تنظیمات اعمال شده عملیات انجام می شود. لیزر به صورت افقی در امتداد خطوط مختلف حکاکی حرکت می کند و مواد حکاکی شده نقطه به نقطه، خط به خط برداشته می شوند.

  این روش پردازش به نام حکاکی شبکه نامیده می شود. این روش سریع است، زیرا ماده با هر پالس لیزر برداشته می شود. عمق علائم توسط تعداد دفعاتی که پرتو لیزر بر روی ماده عبور می کند، کنترل می شود.

  ابعاد میز کار دستگاه:

  ماشین :trotec 70 * 40 : این ماشین قادر است هر دو فرایند حکاکی و برش را با دقت و سرعت زیاد بدون هیچگونه خطا و انحرافی انجام دهد.
  دستگاه چینی: 90*120
  دقت دستگاه: 0.2 میلی متر

  نکات مهم در حکاکی:

  • بیشترین چیزی که باید رعایت شود درست بودن فایل و وکتور بودن آن برای انجام حکاکی لیزر است .
  • زمانی که نوشته های فایل ارسالی ریز و ناخوانا باشد، اپراتور با بالا بردن رزولوشن موجب افزایش کیفیت کار و به چشم آمدن نوشته های حک شده می شود.
  • اجناسی مانند خودکار، پارچه مخمل و ... که باید مطابق سلیقه مشتری باشد و در شرکت موجود نیست مشتری باید خود آن را تهیه کرده و موادی مانند پلکسی و مقوا و مولتی استایل توسط شرکت تهیه می شود.
  • اگر کار بگونه ای باشد که قابلیت قطعه کردن آن وجود نداشته باشد باید حداکثر ابعادش به صورت 180 * 120 باشد .

  حکاکی روی شیشه

  • حکاکی شیشه
  • حک لیزری شیشه


   • شیشه متریالی است دارای ابعاد، ضخامت و گرماژ متفاوت که به علت ویژگی‌هایی مانند بی رنگ، سخت، شفاف، ضد خش بودن و آسان بودن عملیات حکاکی لیزری بر روی آن کاربردهای مختلفی در تزیینات، دکوراسیون و طراحی، صنایع دستی، ساخت تندیس، هدایا، تبلیغات و ... دارد و می توان با استفاده از حکاکی روی شیشه و آینه یک اثر جدید، بسیار زیبا و جذاب خلق کرد.

    از آنجایی که حکاکی لیزری مزایای بسیاری نسبت به سایر روش‌ها دارد از قبیل حکاکی طرح و نقش‌های ظریف و پیچیده با سرعت، دقت و ظرافت بالاو همچنین سطح صاف و تمیز حکاکی شده، امکان صرفه جویی در هزینه و متریال مصرفی و... از این روش جهت انجام عملیات حک لیزری روی شیشه و آینه برای ساخت محصولاتی که در بالا ذکر شد با دستگاه تروتک اتریشی استفاده می‌شود.

   • قیمت حکاکی لیزری شیشه

    برای اطلاع از قیمت حکاکی شیشه از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                             سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام

   بیشتر ...

   حکاکی لیزر هدایای تبلیغاتی

   • حک روی بتن
   • حک روی جعبه
   • حک روی گوشی موبایل
   • حک روی پاوربانک


    • در دنیای رقابتی امروز استفاده از هدایای تبلیغاتی برای نشان دادن نام تجاری، تبلیغ محصولات و خدمات به مشتریان و مخاطبان می باشد و جذب مشتری امری رایج و ضروری است که می‌توان با استفاده از حکاکی لیزری روی متریال های مختلفی مانند شیشه، فلز، چرم و ... هدایایی از قبیل سررسید، خودکار، پاوربانک و .... تهیه نموده و در مناسبت‌های مختلف به مخاطبان هدیه داد و با ماندگاری تبلیغات روی کالای ارائه شده تاثیر شگرفی روی ذهن مشتریان ایجاد کرد.

     انواع هدایای تبلیغاتی

     هدایای تبلیغاتی انواع گوناگونی دارد مانند: خودکار، جاسوئیچی، دفتر تلفن، سررسید و .... که می‌توان روی هر متریالی از قبیل: چرم، شیشه، فلز، پلکسی و ... با توجه به موارد مصرف، سلایق و بودجه مشتری عملیات حکاکی را با دقت و کیفیت بالا انجام داد.

    • قیمت حکاکی لیزری هدایای تبلیغاتی

     برای اطلاع از قیمت حکاکی هدایای تبلیغاتی از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                              سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام

    بیشتر ...

    حکاکی طلق پلکسی

    • حک زیر لیوانی
    • حک دات پلکسی


     • حکاکی به معنای ایجاد نقوش و برجستگی بر روی انواع سطوح، براساس طرحی از پیش تعیین ‏شده است. حکاکی در گذشته با ابزار های ساده و دستی مثل مته، مغار و غیره صورت می گرفت ‏و امروزه در حوزه صنعت در دستگاههای اتوماتیک و لیزری انجام می شود.‏
      حکاکی لیزری جزو جدیدترین شیوه های حکاکی است که با بهره‌گیری از ماشین آلات به روز، ‏تحول بزرگی در حوزه تبلیغات و چاپ ایجاد کرده است. دستگاههای حک و برش لیزری توانایی ‏چاپ و حکاکی روی سطوح فلزی،چوبی، شیشه ای، پلیمری و. . . را دارند و در ساخت ماکت و ‏پازل،تزئینات در حوزه هدایای تبلیغاتی ، نقوش مهرها ، تابلو های نوری، کارت پستال و کارت ‏های عروسی فانتزی با متریالهای چوب و پلکسی گلاس، و دیگر محصولات به کار می رود.‏
      دقت و ظرافت در اجرای طرح حکاکی، قابلیت پیاده سازی نقوش و طرح های پیچیده، سرعت ‏وکیفیت بالای در برش و حجم کم متریال دور ریز ، مهمترین مزایای حکاکی لیزری نسبت به ‏حکاکی سنتی است.‏
     • قیمت حکاکی پلکسی

      برای اطلاع از قیمت حکاکی لیزری پلکسی از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                               سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام

     بیشتر ...

     حکاکی روی چوب

     • حکاکی لیزری چوب
     • زیر لیوانی
     • حکاکی چوب


      • حکاکی به معنای ایجاد نقوش و برجستگی بر روی انواع سطوح، براساس طرحی از پیش تعیین ‏شده است. حکاکی در گذشته با ابزار های ساده و دستی مثل مته، مغار و غیره صورت می گرفت ‏و امروزه در حوزه صنعت در دستگاههای اتوماتیک و لیزری انجام می شود.‏
       حکاکی لیزری جزو جدیدترین شیوه های حکاکی است که با بهره‌گیری از ماشین آلات به روز، ‏تحول بزرگی در حوزه تبلیغات و چاپ ایجاد کرده است. دستگاههای حک و برش لیزری توانایی ‏چاپ و حکاکی روی سطوح فلزی،چوبی، شیشه ای، پلیمری و. . . را دارند و در ساخت ماکت و ‏پازل،تزئینات در حوزه هدایای تبلیغاتی ، نقوش مهرها ، تابلو های نوری، کارت پستال و کارت ‏های عروسی فانتزی با متریالهای چوب و پلکسی گلاس، و دیگر محصولات به کار می رود.‏
       دقت و ظرافت در اجرای طرح حکاکی، قابلیت پیاده سازی نقوش و طرح های پیچیده، سرعت ‏وکیفیت بالای در برش و حجم کم متریال دور ریز ، مهمترین مزایای حکاکی لیزری نسبت به ‏حکاکی سنتی است.‏
      • قیمت حکاکی لیزر چوب

       برای اطلاع از قیمت حکاکی لیزری چوب و ام دی اف از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                                سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام

      بیشتر ...

      حکاکی روی چوب بالسا

      عکس خالی

      • حکاکی به معنای ایجاد نقوش و برجستگی بر روی انواع سطوح، براساس طرحی از پیش تعیین ‏شده است. حکاکی در گذشته با ابزار های ساده و دستی مثل مته، مغار و غیره صورت می گرفت ‏و امروزه در حوزه صنعت در دستگاههای اتوماتیک و لیزری انجام می شود.‏
       حکاکی لیزری جزو جدیدترین شیوه های حکاکی است که با بهره‌گیری از ماشین آلات به روز، ‏تحول بزرگی در حوزه تبلیغات و چاپ ایجاد کرده است. دستگاههای حک و برش لیزری توانایی ‏چاپ و حکاکی روی سطوح فلزی،چوبی، شیشه ای، پلیمری و. . . را دارند و در ساخت ماکت و ‏پازل،تزئینات در حوزه هدایای تبلیغاتی ، نقوش مهرها ، تابلو های نوری، کارت پستال و کارت ‏های عروسی فانتزی با متریالهای چوب و پلکسی گلاس، و دیگر محصولات به کار می رود.‏
       دقت و ظرافت در اجرای طرح حکاکی، قابلیت پیاده سازی نقوش و طرح های پیچیده، سرعت ‏وکیفیت بالای در برش و حجم کم متریال دور ریز ، مهمترین مزایای حکاکی لیزری نسبت به ‏حکاکی سنتی است.‏
      • قیمت حکاکی لیزر چوب بالسا

       برای اطلاع از قیمت حکاکی لیزری چوب بالسا از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                                سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام

      بیشتر ...

      حکاکی روی مولتی استایل

      حک روی مولتی استایل

      • حکاکی به معنای ایجاد نقوش و برجستگی بر روی انواع سطوح، براساس طرحی از پیش تعیین ‏شده است. حکاکی در گذشته با ابزار های ساده و دستی مثل مته، مغار و غیره صورت می گرفت ‏و امروزه در حوزه صنعت در دستگاههای اتوماتیک و لیزری انجام می شود.‏
       حکاکی لیزری جزو جدیدترین شیوه های حکاکی است که با بهره‌گیری از ماشین آلات به روز، ‏تحول بزرگی در حوزه تبلیغات و چاپ ایجاد کرده است. دستگاههای حک و برش لیزری توانایی ‏چاپ و حکاکی روی سطوح فلزی،چوبی، شیشه ای، پلیمری و. . . را دارند و در ساخت ماکت و ‏پازل،تزئینات در حوزه هدایای تبلیغاتی ، نقوش مهرها ، تابلو های نوری، کارت پستال و کارت ‏های عروسی فانتزی با متریالهای چوب و پلکسی گلاس، و دیگر محصولات به کار می رود.‏
       دقت و ظرافت در اجرای طرح حکاکی، قابلیت پیاده سازی نقوش و طرح های پیچیده، سرعت ‏وکیفیت بالای در برش و حجم کم متریال دور ریز ، مهمترین مزایای حکاکی لیزری نسبت به ‏حکاکی سنتی است.‏
      • قیمت حکاکی مولتی استایل

       برای اطلاع از قیمت حکاکی لیزری مولتی استایل از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                                سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام

      بیشتر ...

      حکاکی روی مقوا ماکت

      عکس خالی

      • ماکت، سازه ای کوچک برای نمایش و مدل سازی انواع طرح ها، بناها، فضاها، تجهیزات و محصولات در ابعاد کوچک است. در ساخت ماکت بر حسب نوع و محل نصب آن در فضای داخلی یا فضای باز متریال های مختلف استفاده می شود. متریال مورد استفاده برای ماکت فضای خارجی باید دوام و ماندگاری بالایی دربرابر نور خورشید، رطوبت، باد و دیگر تاثیرات محیطی داشته باشد.

       در مراحل مختلف ساخت ماکت از دستگاههای چاپ و برش دیجیتال از جمله ماشینهای برش لیزر و CNCاستفاده می شود.

       ماکت ها در نمایشگاه ها، همایش ها گالری ها و فضاهای باز مرتبط، نصب و رونمایی می شوند.
      • قیمت حکاکی مقوا ماکت

       برای اطلاع از قیمت حکاکی لیزری مقوا ماکت از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                                سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام

      بیشتر ...

      حکاکی روی مقوا و کاغذ

      • حکاکی کاغذ
      • حکاکی مقوا       • حکاکی به معنای ایجاد نقوش و برجستگی بر روی انواع سطوح، براساس طرحی از پیش تعیین ‏شده است. حکاکی در گذشته با ابزار های ساده و دستی مثل مته، مغار و غیره صورت می گرفت ‏و امروزه در حوزه صنعت در دستگاههای اتوماتیک و لیزری انجام می شود.‏
        حکاکی لیزری جزو جدیدترین شیوه های حکاکی است که با بهره‌گیری از ماشین آلات به روز، ‏تحول بزرگی در حوزه تبلیغات و چاپ ایجاد کرده است. دستگاههای حک و برش لیزری توانایی ‏چاپ و حکاکی روی سطوح فلزی،چوبی، شیشه ای، پلیمری و. . . را دارند و در ساخت ماکت و ‏پازل،تزئینات در حوزه هدایای تبلیغاتی ، نقوش مهرها ، تابلو های نوری، کارت پستال و کارت ‏های عروسی فانتزی با متریالهای چوب و پلکسی گلاس، و دیگر محصولات به کار می رود.‏
        دقت و ظرافت در اجرای طرح حکاکی، قابلیت پیاده سازی نقوش و طرح های پیچیده، سرعت ‏وکیفیت بالای در برش و حجم کم متریال دور ریز ، مهمترین مزایای حکاکی لیزری نسبت به ‏حکاکی سنتی است.‏
       • قیمت حکاکی مقوا کاغذ

        برای اطلاع از قیمت حکاکی لیزری کاغذ و مقوا از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                                 سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام

       بیشتر ...

       حکاکی اسم روی چرم

       حکاکی لیزری چرم

       • حکاکی به معنای ایجاد نقوش و برجستگی بر روی انواع سطوح، براساس طرحی از پیش تعیین ‏شده است. حکاکی در گذشته با ابزار های ساده و دستی مثل مته، مغار و غیره صورت می گرفت ‏و امروزه در حوزه صنعت در دستگاههای اتوماتیک و لیزری انجام می شود.‏
        حکاکی لیزری جزو جدیدترین شیوه های حکاکی است که با بهره‌گیری از ماشین آلات به روز، ‏تحول بزرگی در حوزه تبلیغات و چاپ ایجاد کرده است. دستگاههای حک و برش لیزری توانایی ‏چاپ و حکاکی روی سطوح فلزی،چوبی، شیشه ای، پلیمری و. . . را دارند و در ساخت ماکت و ‏پازل،تزئینات در حوزه هدایای تبلیغاتی ، نقوش مهرها ، تابلو های نوری، کارت پستال و کارت ‏های عروسی فانتزی با متریالهای چوب و پلکسی گلاس، و دیگر محصولات به کار می رود.‏
        دقت و ظرافت در اجرای طرح حکاکی، قابلیت پیاده سازی نقوش و طرح های پیچیده، سرعت ‏وکیفیت بالای در برش و حجم کم متریال دور ریز ، مهمترین مزایای حکاکی لیزری نسبت به ‏حکاکی سنتی است.‏
       • قیمت حکاکی چرم

        برای اطلاع از قیمت حکاکی لیزری چرم از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                                 سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام

       بیشتر ...

       حکاکی روی پارچه و نمد

       حک لیزری نمد و پارچه 

       • حکاکی به معنای ایجاد نقوش و برجستگی بر روی انواع سطوح، براساس طرحی از پیش تعیین ‏شده است. حکاکی در گذشته با ابزار های ساده و دستی مثل مته، مغار و غیره صورت می گرفت ‏و امروزه در حوزه صنعت در دستگاههای اتوماتیک و لیزری انجام می شود.‏
        حکاکی لیزری جزو جدیدترین شیوه های حکاکی است که با بهره‌گیری از ماشین آلات به روز، ‏تحول بزرگی در حوزه تبلیغات و چاپ ایجاد کرده است. دستگاههای حک و برش لیزری توانایی ‏چاپ و حکاکی روی سطوح فلزی،چوبی، شیشه ای، پلیمری و. . . را دارند و در ساخت ماکت و ‏پازل،تزئینات در حوزه هدایای تبلیغاتی ، نقوش مهرها ، تابلو های نوری، کارت پستال و کارت ‏های عروسی فانتزی با متریالهای چوب و پلکسی گلاس، و دیگر محصولات به کار می رود.‏
        دقت و ظرافت در اجرای طرح حکاکی، قابلیت پیاده سازی نقوش و طرح های پیچیده، سرعت ‏وکیفیت بالای در برش و حجم کم متریال دور ریز ، مهمترین مزایای حکاکی لیزری نسبت به ‏حکاکی سنتی است.‏
       • قیمت حکاکی پارچه و نمد

        برای اطلاع از قیمت حکاکی لیزری پارچه و نمد از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                                 سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام

       بیشتر ...       

      محصولات مرتبط