لایت باکس

 • تابلو لایت باکس

  تابلو لایت باکس

  لایت باکس چیست؟

  مطمئناً تا به حال لایت باکس های زیادی را در خیابان‎ها، رستوران‎ها، مجتمع‎های تجاری، مراکز خرید، مترو، داروخانه‎ها، گالری‎ها، کافه‎ها، فست‎فودها دیده اید و خیلی جاهای دیگر که نیاز دارند تا مدیای خود را با جلب توجه بالا در معرض نمایش قرار دهند. همان تابلوهایی که یک تصویر از جنس پارچه بک لایت، فلکسی فیس یا طلق‎های بک لایت دارند و از پشتِ تصویر یک منبع نور باعث روشن شدن تصویر و وضوح آن میشود. تفاوت لایت باکس با بنرهای تبلیغاتی هم در همین نوری است که از پشت به تصویر می تابد. تابیده شدن نور علاوه بر این که نیاز به نور محیط برای دیده‎شدن را برطرف می‎کند، جذابیت بیشتری نیز برای بیننده فراهم میکند و سبب می‎شود تصویر به چشم مخاطب بهتر از قبل دیده شود.

  تکنولوژی UV به روزترین و جدیدترین متد چاپ لایت باکس در دنیا می‎باشد که با داشتن مقاومت بهتر در برابر تغییرات رنگ ناشی از نور آفتاب و کیفیت بسیار بالای چاپ در فضاهای باز برای کارهای تبلیغاتی استفاده میشود.

  همچنین در فضای مسقف به دلیل نوع نورپردازی داخل این قاب‎ها در مواردی که نیاز به یک دکوراسیون متفاوت هست نیز می‎توان بهره گرفت.

  در چاپ لایت باکس تبلیغاتی طرح مورد نظر به هر شکلی که باب میل مشتری باشد تهیه می‎شود و سپس با استفاده از یک نور مخفی در پشت تصویر، طرح نمایان‎تر از قبل جلوه‎گری می‎کند. این طرح به شکلی نمایش داده می شود که گویی یک تلویزیون در برابر دیدگان شما روشن شده است.

  ساخت لایت باکس‎های تبلیغاتی به صورت یک رو، دو رو و چهار طرفه تولید می‎شوند و شما بسته به محیطی که برای نصب لایت باکس در نظر دارید می‎توانید از مدل‎های متفاوت آنها استفاده کنید.

  کاربرد لایت باکس

  تابلو لایت باکس تبلیغاتی در رستوران‎ها، کافی‎شاپ‎ها، نمایشگاه‎های عکس، فست‎فودها، فروشگاه‎ها، مترو، فضای باز و بسته، منوی رستوران‎ها، نگارخانه‎ها، صندوق پذیرش در داروخانه‎ها، تابلوهای راهنما و اماکن، تابلوی داخل شرکت‎ها، بازار موبایل، مغازه و سوپرمارکت‎ها، داخل سالن سینما، آرایشگاه‎ها، باشگاه‎های ورزشی، مراکز خرید، مطب پزشکان و هر جای دیگری که نیاز به تبلیغات و یا اطلاع‎رسانی داشته‎باشد مورد استفاده قرار میگیرد.

  کاربردهای لایت باکس
  کاربرد مکان استفاده
  تبلیغات فروشگاه‎ها، مراکز تجاری، مراکز فرهنگی، فرودگاه‎ها، فضاهای عمومی، ترمینال ها، متروها، نمایشگاه‎ها و ...
  اطلاع رسانی مراکز آموزشی، مراکز درمانی، فرودگاه‎ها، آژانس‎های مسافرتی و ...
  معرفی محصول و امور دکوراتیو سقف مجازی، آسمان مجازی، جداکننده)پارتیشن(، تابلوهای تزئینی و ...
  معرفی محصول یا خدمات فروشگاه‎ها، داروخانه‎ها، دفاتر فروش و ... مجموعه‎های ورزشی، آموزشی، کلینیک‎ها و ...

  مزایای لایت باکس ها

  لایت باکس ها نقش مهمی در حوزه تبلیغات محیطی و بازاریابی دارند. از آن جا که لایت باکس ها از نور داخلی خود بهره برده و از نور محیط برای دیده‎شدن استفاده نمی‎کنند، موفق می‎شوند توجه کسانی را که از مقابل تابلوها رد می‎شوند، به خود جلب کنند. همچنین در محیط‎های تاریک و یا ساعات شب که امکان استفاده از نور طبیعی یا مصنوعی وجود ندارد، لایت باکس ها می‎توانند گزینه‎ی ایده‎آلی باشند. لایت باکس ها عموماً عمر بیشتری از بنرهای تبلیغاتی دارند، به ویژه این که شما می‎توانید با تهیه سازه‎ی لایت باکس، در زمان دلخواه تصویر آن را به راحتی تعویض کنید. علاوه بر این با توجه به مکان متداول قرارگیری لایت باکس‎ها، تهیه یک لایت باکس با کیفیت و با عمر زیاد میتواند تا مدت‎ها هرگونه اطلاع‎رسانی یا تبلیغات را در مورد رویدادها یا محصولات و خدمات خود را به انجام برسانید.

  بد نیست یادآوری شود که یک لایت باکس حرفه‎ای می‎تواند به صورت 24 ساعته توجه‎ها را به خود جلب کند و باعث شود نام و نشان شما از جلوه برتری نسبت به رقبایتان برخوردار شود.

  انواع لایت باکس

  1. لایت باکس فریم لس آلومینیومی
  2. - لایت باکس فریم لس آلومینیومی با ضخامت 4/5 سانتی متر
   - لایت باکس فریم لس آلومینیومی با ضخامت 7/5 سانتی متر
  3. لایت باکس اسنپ فریم
  4. لایت باکس کریستالی
  5. لایت باکس پارچه ای

  ساختار سازه لایت باکس ها

  سیستم نور لایت باکس ها پیش از این فلورسنت (مهتابی) بود، این سیستم نوردهی یک ضعف بزرگ برای لایت باکس ها به حساب می‎آمد. زیرا علاوه بر مصرف بالا، عمر کوتاهی داشته و همینطور پخش نور در سطح یکدست نبوده.

  این روزها برای سیستم نوردهی لایت باکس ها از چراغ‎های اس‎ام‎دی SMD (همان ال‎ای‎دی LED) استفاده می‎شود. استفاده از این چراغ‎ها باعث شده تا هزینه‎ی برق مصرفی به شدت پایین باشد و همچنین عمر بالاتری داشته باشد. تکنیک‎های نوین به‎کاررفته توسط خانه طراحان سام برای بهره‎گیری از سیستم نوردهی در لایت باکس باعث شده‎است تا نور تابیده‎شده به مدیای لایت باکس، کاملاً یکدست و یکنواخت بوده و عاری از هرگونه موج و سایه روشن باشد.

  این تکنیک ها علاوه بر یکدست سازی نور تابیده‎شده، باعث شده‎اند تا از مصرف برق بالای لایت باکس ها جلوگیری شود. همچنین با توجه به کیفیت مواد اولیه به کار رفته برای دوردوزی مدیای لایت باکس و دقت بالای ساخت آن، تعویض تصویر لایت باکس به راحتی هر چه تمام‎تر صورت می‎گیرد. علاوه بر این، تکنیک‎های به‎کاررفته باعث شده تا تعمیرات احتمالی لایت باکس به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام شود.

  در نهایت، نتیجه استفاده از آخرین تکنولوژی های چاپ و سازه لایت باکس و همچنین ظرافت و دقت در مونتاژ و تولید کار محصولی با درجه کیفی و راندمان بسیار بالا را در اختیار مشتریان محترم مجموعه خانه طراحان سام قرار می دهد.

  تمامی آیتم‎ها با مهندسی دقیق آماده سازی شده و به تولید می رسند که نتیجه آن محصول همسان و دقیق می باشد.

  نحوه نصب لایت باکس ها

  معمولاً لایت باکس ها به دو صورت دیواری و یا آویز نصب می‎شوند:

  اگر بخواهید لایت باکس خود را به صورت دیواری نصب کنید، بایستی با توجه به ابعاد لایت باکس بر روی دیوار میخ کوبیده، و دقیقاً مثل یک تابلو، لایت باکس خود را بر روی میخ‎ها آویزان نمایید.

  اما اگر بخواهید لایت باکس خود را به صورت آویزان نصب کنید، می‎توانید با کمک دو عدد زنجیر لایت باکس را آویزان نمایید.

  نحوه تعویض تصویر لایت باکس

  با توجه به تکنیک به‎کاررفته برای تولید لایت باکس های فریم لس، تعویض تصویر لایت باکس به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام میشود. کافی است تصویر مورد نظر خود را به کارشناسان چاپ خانه طراحان سام برسانید، متخصصین ما تصویر مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن چاپ نموده و با دوردوزی، آن را آماده نصب بر روی لایت باکس اختصاصی شما میکنند. نصب تصویر چاپ‎شده بر روی لایت باکس شما، آنقدر ساده است که نیازی به نصاب هم ندارد و فقط کافی است نوار دور دوزی شده طرح را در شیار آلومینیومی جا گذاشته و فشار دهید.

  به این توضیحات، باید اضافه گردد که، با توجه به سادگی تعویض تصویر لایت باکس، شما می‎توانید با تهیه لایت باکس و نصب آن بر روی مکانی که مد نظرتان است، هر بار که مدیا و تصویر شما عوض شد به راحتی آن را تغییر دهید.

  مشخصات لایت باکس و خدمات آن

  اعضای مجموعه خانه طراحان سام همواره در تلاش بوده‎اند تا مدرن‎ترین و چشم‎نوازترین محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. کارشناسان فروش و مشاوران ما همواره در صنعت تبلیغات و کسب و کار شما در کنارتان هستند تا از بهترین و با کیفیت‎ترین خدمات در کوتاه‎ترین زمان ممکن بهره‎مند گردید. در نهایت باید بگوییم لایت باکس هایی که به وفور در مراکز خرید، نمایشگاه‎ها و دیگر مکان‎ها مشاهده می‎کنید نمونه‎هایی از لایت باکس های خانه طراحان سام میباشد.

  • قاب آلومینیومی 4.5 و 7،5 سانتی‎متری با ضمانت 5 ساله تعویض رایگان در خانه طراحان سام
  • نور اس‎ام‎دی کم مصرف با ضمانت 2 ساله تعویض رایگان در خانه طراحان سام
  • پیوست کارت گارانتی (تمامی مراحل بایستی قبل از تولید به تأیید کارشناس فنی رسیده باشد) دفترچه گارانتی داخل بسته بندی
  • حلقه آویز عمودی جهت نصب (همراه زنجیر آویز - هر تابلو 2 زنجیر یک و نیم‎متری در مجموع 3 متر)
  • منبع تغذیه با ضمانت 2 ساله تعویض رایگان در خانه طراحان سام
  • طراحی و ساخت لایت باکس متناسب با فضای شما بدون محدودیت در ابعاد و طرح
  • پارچه ساتن با چاپ UV پشت نور با ماندگاری رنگ 2 ساله
  • نوار SEG همراه با دوخت
  • بسته بندی حبابی

  اعضای مجموعه خانه طراحان سام همواره در تلاش بوده‎اند تا مدرن‎ترین و چشم‎نوازترین محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.


  یکی از نمونه های ساخت لایت باکس فریم لس آلومینیومی خانه طراحان سام را در ویدئوی زیر مشاهده کنید :

 • لایت باکس فریم لس آلومینیومی

  لایت باکس فریم لس آلومینیومی

  لایت باکس های آلومینیومی فریم لس در دو نوع با ضخامت‎های 4.5 و 7.5 سانتی‎متر موجود هستند. این لایت باکس ها معمولاً برای مصارف داخلی (indoor)، به کار میروند اما با توجه به تکنیک‎های جدید ساخت آن، از این نوع لایت باکس ها در فضای خارجی نیز می‎توان بهره‎ی خوبی برد. جنس قاب (بدنه) این لایت باکس ها از ورقه‎های با کیفیت آلومینیوم بوده و مدیای به کاررفته نیز از جنس پارچه است.

  لایت باکس فریم لس لایت باکسی است که قاب آن از فریم های آلومینیومی تهیه می‎شود. برای سیستم نوردهی از چراغ‎های SMD استفاده میشود. با توجه به استفاده از فریم های آلومینیومی، تنها چیزی که بیننده می‎بیند یک تصویر نورانی است و هیچ حاشیه، قاب، گیره، منگنه و اضافاتی ندارد به همین جهت این گزینه هم برای فضای خارجی و هم برای فصای داخلی ایده‎آل است. به ویژه برای دکوراسیون فضای داخلی، میتوان از این نوع لایت باکس استفاده کرد.

  علاوه بر این سهولت در تعویض طرح چاپی باعث برتری این نوع لایت باکس به سایر انواع آن شده است و به همین دلایل خانه طراحان سام لایت باکس فریم لس آلومینیومی را در دستور تولید خود قرار داده است.

  این لایت باکس ها علاوه بر استفاده تبلیغاتی، در دکوراسیون نیز نقش مهمی ایفا میکنند. برای مثال، به عنوان یک تابلوی دکوراتیو می‎توان از یک لایت باکس فریم لس با طرح‎های دلخواه مورد نظر استفاده کرد. مزیت لایت باکس فریم لس در این است که تصویر دقیقاً لب به لب تابلو میشود و بیننده جز یک تصویر با کیفیت نورانی، هیچ چیز دیگری نمی بیند. در واقع هیچ چیزی نیست که توجه بیننده را از تصویر پرت کند!

  مشخصات لایت باکس فریم لس آلومینیومی :

  ابعاد : چاپ لایت باکس فریم لس آلومینیومی در خانه طراحان سام محدودیت ابعاد ندارد و در هر سایزی که مدنظر مشتری باشد لایت باکس ساخته میشود.
  جنس : قاب آن از آلومینیوم تشکیل شده و پارچه ی بک لایت در آن به کار برده شده است.
  زمان تحویل : 24 تا 48 ساعت
  همچنین اگر بخواهیم به صورت موردی مزایای لایت باکس فریم لس آلومینیومی را بررسی کنیم می توانیم موارد زیر را برشماریم:
  • کم مصرف بودن لایت باکس ها
  • قیمت مناسب لایت باکس ها
  • تنوع بالای لایت باکس ها
  • تعویض آسان تصویر لایت باکس ها بدون داشتن تخصص
  • سبکی بالا و قابلیت حمل آسان لایت باکس ها
  • نصب آسان بدون نیاز به نصاب یا متخصص
  • کیفیت بالا در چاپ مدیا و ساخت سازه ی لایت باکس ها
  • و بسیاری مزایای دیگر...
 • لایت باکس اسنپ فریم

  یکی از پر کاربردترین و بهترین نوع لایت باکس ها هستند که از یک قاب آلومینیومی تشکیل شده و زیبایی منحصر به فردی دارند همچنین از یک پلکسی شفاف روی آن استفاده شده که در برابر آسیب های محیطی مقاوم باشند .
  داخل لایت باکس نیز برای زیبا جلوه دادن عکس از لامپ های ال ای دی (اس ام دی) استفاده شده که باعث میشود برق و انرژی کمتری استفاده شود.
  چاپ مورد استفاده در این نوع چاپ بک لایت میباشد. پشت این لایت باکس ها از ام دی اف استفاده شده است.
  مزیت لایت باکس فریم لس نسبت به این لایت باکس عدم محدودیت در ابعاد لایت باکس است.
  چرا که عامل محدود کننده ابعاد لایت باکس اسنپ فریم ورق پلکسی است در صورتیکه لایت باکس فریم لس بدون این محدودیت قابل تولید می باشد.
  همچنین مزیت دیگر لایت باکس فریم لس، عدم وجود قاب در حاشیه طرح می باشد که جلوه زیباتری به لایت باکس می بخشد.
  بهتر است در عکس چاپی حتما از رنگ های تیره استفاده کنید زیرا جلوه بسیار زیبایی به آن میبخشد.

  مشخصات لایت باکس اسنپ فریم :

  ضخامت : 30-40 تا 120-180 سانتی متر
  ابعاد : محدودیت ابعاد نداریم

 • لایت باکس کریستالی

  لایت باکس کریستالی

  لایت باکس های کریستالی ضخامت کمتری نسبت به لایت باکس های تبلیغاتی دیگر دارند. این سبک در نوع خود یکی از جدیدترین روشهای دکورکردن و جلوهدادن به محیط به شمار میرود و برای محیطهای سربسته و نمایشگاهی استفاده بیشتری دارد. مکانیزم این لایت باکس این است که چاپ بک لایت داخل آن قرار میگیرد و بیرون آن از پلکسی استفاده میشود.

  اگر بخواهیم در مقام مقایسه برآییم باز هم محدودیت سایز پلکسی در این لایت باکس امکان سفارش در سایزهای بزرگ را میسر نمی سازد و همچنین تعویض چاپ در این نوع لایت باکس زمان بر و تخصصی بوده و در قیاس با سهولت تعویض چاپ در لایت باکس فریم لس آلومینیومی این امر یک مشکل محسوب خواهد شد.

  مشخصات لایت باکس کریستالی :

  ضخامت : 30-40 تا 120-180 سانتی متر
  ابعاد : محدودیت ندارد

 • لایت باکس پارچه ای

  لایت باکس پارچه ای مانند دیگر لایت باکس ها می‎باشد با این تفاوت که جنس متریال چاپی آن از پارچه می‎باشد و در مکان‎های مختلف بسیار پر کاربرد است.

  در نمونه مدرن آن، چاپ مستقیم روی پارچه صورت می‎گیرد و سپس پارچه چاپ شده به راحتی داخل قاب آلومینیومی جا می‎گیرد و به دلیل استفاده از نور کم مصرف هزینه مصرف انرژی به شدت کاهش پیدا کرده و همچنین لنز استفاده شده در آن باعث میشود تصویری همانند تصویر تلویزیون را در برابر دیدگان خود داشته باشید.

  خانه طراحان سام استفاده از پارچه در لایت باکس های تبلیغاتی فضای خارجی را برای اولین بار روانه بازار ایران کرد که جذابیت خاصی به لایت باکس می‎بخشد و بسیار پر طرفدار می‎باشد.

  کاربرد لایت باکس پارچه ای :

  از این لایت باکس ها در فضای منزل، آموزشگاه‎ها، ادارات، مراکز تجاری و ... استفاده میشود.

  مزایای لایت باکس پارچه ای :
  • یکی از مزایای این نوع لایت باکس این است که میتوان از آنها به شکل ایستاده با استفاده از یک پایه استند مخصوص استفاده کرد.
  • مقاومت بسیار بالا در برابر طوفان و باد و ...
  • سبک بودن آن
  • کیفیت بالای چاپ لایت باکس پارچه ای
  • تعویض آسان پارچه ی چاپی
  • استفاده آسان در فضای خارجی
  • نصب آسان بر روی دیوار (مانند تابلو) یا به صورت آویز و استند
 • لایت باکس پارچه ای دو طرفه

  این لایت باکس را در نوع خود به دو صورت استند و آویز میتوان به کار برد. قابلیت دو طرفه بودن این لایت باکس ها به ما این امکان را میدهد تا بتوانیم تبلیغات خودمان را به شکل چشم نوازی در معرض عموم قرار دهیم .

  مدیران شرکتها و فروشگاهها و هر شخص دیگری که برای معرفی محصولات خود نیاز به تبلیغ داشته باشند لایت باکس پارچه ای دو طرفه را انتخاب میکنند زیرا توجه همگان را به خود جلب میکند.

  همچنین برای اینکه تبلیغات محصول خود را بیشتر نمایان کنید میتوانید چندین طرح چاپی را در دست داشته باشید تا هر زمان خواستید پارچه بک لایت لایت باکس خود را تعویض کنید.

  کاربرد لایت باکس پارچه ای دو طرفه :

  کاربرد آنها در فضای داخلی و خارجی میباشد و به دلیل مقاومت بالای این لایت باکس ها میتوان برای فضاهای خارجی نیز استفاده کرد.
  در بانکها، دکوراسیون داخلی، مراکز تجاری و اداری، پاساژها، کنسرت، نمایشگاه ماشین، آژانس هواپیمایی، درمانی و ... مورد استفاده قرار میگیرد.
 • لایت باکس محیط های باز

  لایت باکس برای محیط های باز همانطور که از نامش مشخص است برای فضاهای روباز مورد استفاده قرار میگیرد و ضخامت و اندازه آن نسبت به مدل کریستالی بیشتر است. مدیای چاپ بک لایت در لایت باکس ها (Light Box) و در شکل آسمان مجازی (Stretch Ceiling) نیز کاربرد فراوان دارد.
 • قیمت چاپ لایت باکس

  صفر تا صد لایت باکس توسط تکنسین‎های خانه طراحان سام با بهره‎گیری از به روز ترین تکنولوژی انجام می‎گیرد همین امر سبب گشته تا بتوانیم لایت باکس های متنوع را در طرح‎ها و ابعاد مختلف با بهترین قیمت تقدیم شما عزیزان کنیم .

  برای اطلاع از قیمت لایت باکس با مشاوران خانه طراحان سام از طریق لینک تلگرام یا از طریق لینک تماس با ما زیر در ارتباط باشید.

  تماس با ما
 • سفارش چاپ لایت باکس

  نحوه سفارش لایت باکس

  کارشناسان فروش و مشاوران ما همواره در صنعت تبلیغات و کسب و کار شما در کنارتان هستند تا از بهترین و با کیفیت‎ترین خدمات در کوتاه‎ترین زمان ممکن بهره‎مند گردید.

  در نهایت باید بگوییم لایت باکس هایی که به وفور در مراکز خرید، نمایشگاه‎ها و دیگر مکان‎ها مشاهده می‎کنید نمونه‎هایی از لایت باکس های خانه طراحان سام می‎باشد.

  جهت سفارش چاپ لایت باکس در تهران و شهرستان و همچنین استعلام قیمت چاپ لایت باکس می‎توانید از طریق لینک تلگرام با کارشناسان خانه طراحان سام در ارتباط باشید.

  می‎توانید عکس‎های مدنظر خود را از طریق ایمیل یا تلگرام برای ما ارسال و خدمات چاپ لایت باکس را در بهترین کیفیت از ما دریافت کنید .

  مشخصات فایل ارسالی برای چاپ :

  عدم محدودیت در ابعاد
  فایل ارسالی به شکل CMYK
  باشد رزولوشن آن 100Dpi
  به بالا باشد فرمت آن .Tif یا .Jpeg باشد

  برای ارتباط با ما لطفاً روی لینک تماس با ما کلیک کنید.

  تماس با ما
تحویل سریع

تحویل سریع

خدمات 24 ساعته

خدمات 24 ساعته

تضمین بهترین کیفیت

تضمین بهترین کیفیت

ماشین آلات به روز

ماشین آلات به روز

ظرفیت بالای تولید

ظرفیت بالای تولید

مناسب ترین قیمت

مناسب ترین قیمت

مدیریت رنگ حرفه ای

مدیریت رنگ حرفه ای

Tags: لایت باکس, قیمت لایت باکس, لایت باکس تبلیغاتی, چاپ لایت باکس, لایت باکس آلومینیومی, لایت باکس ال ای دی, لایت باکس کریستالی, ساخت لایت باکس, لایت باکس چیست, انواع لایت باکس, تابلو لایت باکس

دیدگاه


Security code
تصویر دیگر

Google Analytics Alternative