سازه تبلیغاتی Sign & Structure

سازه تبلیغاتی Sign & Structure

  • سازه تبلیغاتی و نمایشگاهی
  • تابلو لایت باکس

   در طول سال نمایشگاه های تخصصی و حرفه ای زیادی در زمینه های مختلف در گستره ملی و بین ‏المللی برگزار می شود که به فراخور موضوع، مخاطبان خود را دارد. نمایشگاه مکانی است که در آن فن ‏آوری ها، تکنیکهای جدید ، کالاها و خدمات در یک حوزه معین معرفی و در معرض عموم قرار ‏می‌گیرد.‏ سازه‌های نمایشگاهی ابزار معرفی، جلب توجه ، تبلیغ و نمایش کلیه محصولات و فناوری ها و خدمات ‏عرضه شده در نمایشگاه است و ویژگی های آن مختص شرایط نمایش عمومی و موقت نمایشگاهی است.

   غرفه نمایشگاهی چیست؟

   غرفه نمایشگاهی فضایی است که شرکت کننده برای ارائه و نمایش دستاوردهای خود و بازاریابی و ‏فروش آنها در اختیار دارد و چیدمان و شکل آن، به خصوص نحوه قرارگیری سازه های نمایشگاهی در آن اهمیت ‏زیادی دارد. جلوه بصری، و تاثیر روانی بر اذهان بازدیدکنندگان، توسط انواع محصولات چاپی و سازه های ‏نمایشگاهی به کار رفته در غرفه حاصل می شود. سازه نمایشگاهی باید متناسب با محدودیت های ‏فضا و اکران کوتاه مدت، بهترین کیفیت و قابلیت را از نظر چشم نوازی، جلب توجه و ارائه اطلاعات ‏داشته باشند. ‏

   این سازه ها به طور کلی باید دارای قابلیت ارائه در فضای محدود و سهولت در جابجایی و انتقال باشند. ‏انواع مدیاهای به کار رفته در سازه های نمایشگاهی با بهترین کیفیت و جلوه بصری در ‏دستگاه های چاپ دیجیتال ، تولید و لمینت می شوند.

   برای اطلاع از قیمت چاپ سازه‌های تبلیغاتی و نمایشگاهی از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                            سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام