چاپ لیبل(برچسب)   • لیبل کاغذی برچسبی ظریف، باکیفیت و بادوام از جنس پی وی سی( PVC) است که بر روی انواع محصولات و سطوح مختلف چسبانده می‌شود و پر مصرف‌ترین و پرکاربردترین نوع لیبل است که کارکردهای مختلفی در انتقال پیام از تولیدکنندگان به مشتریان می‌دهد و به طور کلی ‏اطلاع رسانی درباره کالا و خدمات یا مشخصات یک شی دارد.

    چاپ برچسب در خانه طراحان سام به صورت‌های مختلف سفید(شیری)، شیشه‌ای و متالایز توسط دستگاه چاپ دیجیتال با استفاده از جوهرهای مرغوب در ابعاد مختلف چاپ می‌شوند.

    به‌ کارگیری چاپ لیبل‌دیجیتال سرعت مربوط به امور خرید‌ و‌ فروش را افزایش داده و موجب اعتبار بخشیدن به سازمان می‌شود.

    لیبل های کاغذی ‏به دلیل ارزان بودن بالاترین مصرف را دارند در رنگ های مختلف ‏چاپ می‌شوند. بیشترین مصرف لیبل کاغذی در بسته بندی کالاها و درج اطلاعات بر روی محصولات ‏تولید شده است.

    پس از چاپ طرح و نوشته مورد نظر روی لیبل کاغذی، روکش‌هایی از جنس سلفون در انواع مات، براق و مخملی و روکش لمینت در دو نوع مات و براق کشیده می‌شود.چاپ برچسب‌ها مقاومت بالایی در برابر گرما، عوامل محیطی و پاره شدن دارند.

    تولیدکنندگان و صاحبان کسب وکارهای مختلف از لیبل‌های کاغذی برای چسباندن نام، آرم، بارکد محصول، اطلاعات مختلف روی کالا و محصولاتشان استفاده ‌می‎‌کنند تا با آن ها شناخته شده و کسب و کار خود را نشان دهند.

    چاپ لیبل شیشه‌ای(لیبل ترنسپرنت)

    لیبل شیشه‌ای یا ترنسپرنت بی رنگ و شفاف بوده و نوشته ها از هر دو طرف آن قابل مشاهده است به همین علت این نوع لیبل بسیار پرطرفدار است. چاپ لیبل شیشه ای در ابعاد مختلف بيشتر در خودروسازی برای چسباندن روی شیشه اتومبیل، برچسب درب جعبه، بسته بندی آرایشی بهداشتی، بسته بندی دارویی، انواع بطری‌های نوشیدنی و علائم و مصارف تبلیغاتی کاربرد دارند.

    چاپ برچسب شیشه ای خاصیت کششی و پلاستیکی داشته، چسبندگی و مقاومت بالایی دارند و با استفاده از روکش‌های سلفون و لمینت ضد آب شده و در برابر خش مقاوم هستند.

    چاپ لیبل متالایز

    لیبل متالایز ضد خش با لمینت، مقاوم در برابر حرارت، سایش، مواد شیمیایی و اسیدی بوده و در سایزها و ابعاد دلخواه مشتری قابل چاپ است. کاغذ متالایز قابلیت چاپ پذیری بالایی داشته و همچنین چسبندگی مناسبی روی انواع سطوح پلاستیکی، شیشه‌ای، فلزی و ... دارد که این ویژگی‌ها موجب شده تا از لیبل متالایز برای ساخت انواع لیبل‌های مواد دارویی، آرایشی و بهداشتی و ... استفاده شود.

    چاپ لیبل ارزان

    چاپ لیبل ارزان توسط کسب وکارهای مختلف به خصوص کسب و کارهای تازه تاسیس و کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد تا با هزینه کم اطلاعات مورد نظر خود را درباره محصولات و خدماتشان در قالب چاپ لیبل پشت چسبدار روی سطوح مختلف ارائه دهند.

    اگر لیبل به صورت حرفه ای طراحی و به چاپ برسد می‌تواند جزو یکی از ابزارهای مهم برای اطلاع رسانی از یک کالا یا محصول یا خدمت باشد و پیام سازمان تولیدکننده را به راحتی به مشتریان انتقال دهد.

    اگر چاپ برچسب به گونه‌ای باشد که نسبت به دیگر رقبا متفاوت تر بوده ; ابعاد مختلفی از اطلاعات را به گونه ای حرفه ای در خود جای دهد ; از تصاویر با رنگ‌بندی مناسب و با کیفیت بالا استفاده شود و روکش‌های مقاوم و مستحکمی روی آن کشیده شود آنگاه یک لیبل با طراحی و چاپ حرفه ای در اختیار داریم.

    انواع چاپ لیبل در خانه طراحان سام


    انواع چاپ لیبل

    لیبل در انواع متفاوت زیر تولید می‌شود

    چاپ لیبل سلفون براق

    روی این نوع لیبل پس از چاپ روکشی از سلفون براق کشیده می‌شود. این نوع لیبل در سایزهای مختلف و گرماژ مختلف از 90 گرم تا 130 گرم قابل چاپ است. کیفیت چاپ برروی این نوع لیبل بسیار زیاد است و رنگ ها زیبا و براق هستند. استفاده از روکش سلفون باعث افزایش ماندگاری، دوام و مقاومت بیشتر لیبل در برابر رطوبت، خش و ... می شود و همچنین ظاهری زیبا، روشن و براق به آن می‌دهد.

    چاپ لیبل سلفون مات

    جنس این نوع لیبل pvc است که در ابعاد و گرماژ مختلف چاپ می‌شود و بر خلاف لیبل سلفون براق دارای روکش سلفون مات می باشد که جلوه ای مات و تیره دارد. لیبل‌های با روکش سلفونی ضد آب، ضد خش و دارای ماندگاری و طول عمر بالا هستند.

    چاپ لیبل سلفون مخملی

    لیبل با سلفون مات مخملی ظاهری مات و مخملی دارد. این نوع لیبل در سایزهای مختلف گفته شده قابل چاپ است پس از انجام عملیات چاپ روکشی از سلفون مات مخملی روی لیبل کشیده می‌شود. مخمل جلوه خاص و چشم نوازی برای لیبل دارد علاوه بر آن چاپ برچسب‌هایی با این بافت و روکش باعث افزایش ماندگاری، دوام و طول عمر لیبل در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت، گرما، و آسیب‌های احتمالی مانند خش و پارگی و ... می گردد.

    چاپ لیبل لمینت براق

    جنس لیبل pvc است که در ابعاد مختلف اعم از A3، A4، A5 و گرماژ مختلف از 90 گرم تا 130 گرم قابل چاپ است. در چاپ لیبل لمینت براق پس از چاپ طرح و اطلاعات مورد نظر بر روی آن روکشی از جنس لمینت روشن و براق کشیده می‌شود. این نوع لیبل استحکام و ضخامت روکش بیشتری دارند. وجود روکش لمینت براق روی لیبل علاوه بر ظاهر زیبا و براق باعث افزایش ماندگاری و کیفیت، دوام و استحکام، ضد آب و ضد خش شدن می‌گردد.

    چاپ لیبل لمینت مات

    اطلاعات مورد نظر بر روی لیبل از جنس PVC چاپ شده و در پایان با لمینت تیره و مات روکش می شود و در مقایسه با سایر لیبل ها ضخامت روکش بیشتری دارند. روکش لمینت روی آن علاوه بر کیفیت بالا، ماندگاری، دوام و استحکام بیشتری نسبت به سلفون دارد چرا که سلفون نسبت به لمینت نرم تر است. این نوع لیبل ها ضد آب، ضد خش و مقاوم هستند و در برابر آسیب های احتمالی مانند خش و پاره شدن مقاوم و مستحکم هستند.

    جنس لیبل، ابعاد، گرماژ و ماندگاری چاپ

    لیبل از جنس PVC است که در سایزهای A3 ، A4 و بزرگتر با استفاده از دستگاه‌های عرض بالا در گرماژهای 90 تا 130 گرم با روکش‌های سلفونی در انواع مات، براق و مخملی و لمینتی در انواع مات و براق طبق سلیقه مشتری و نوع کاربرد به چاپ می‌رسد.

    ابعاد لیبل‌های‌ چاپی در خانه طراحان سام:

    • لیبل A3 با ابعاد 10.5*14.8 سانتی متر
    • لیبل A4 با ابعاد 21*29.7 سانتی متر
    • لیبل A5 با ابعاد 14.8*21 سانتی متر

    با سلفون و لمینت کردن لیبل می‌توان مقاومت و ماندگاری آن را در برابر خش، عوامل محیطی، رطوبت، حرارت و پارگی افزایش داد.

    لیبل در سایزهای مختلف قابل چاپ می‌باشد. طرح مورد نظر در سایزهای A3, A4 چیدمان می‌گردد و بزرگتر از آن با استفاده از دستگاه‌های عرض بالا (Large Format) صورت می‌گیرد.

    کاربرد چاپ لیبل


    کاربرد لیبل
    • استفاده از لیبل کاغذی در بسته بندی کالاها و درج اطلاعات بر روی محصولات
    • چاپ اطلاعات محصول بر روی برچسب(لیبل) و چسباندن آن روی محصولات جهت بهتر شناخته شدن کسب وکار و نشان دادن نام تجاری
    • استفاده از چاپ برچسب به عنوان بارکد محصول و برخی اطلاعات دیگر از محصولات و خدمات
    • استفاده از لیبل جهت انتقال پیام از تولیدکنندگان به مشتریان
    • چاپ لیبل دیجیتال جهت ‏اطلاع رسانی درباره کالا یا مشخصات یک شی
    • چاپ لیبل شیشه‌ای برای چسباندن روی شیشه خودرو
    • استفاده از لیبل شیری در لوازم برقی
    • استفاده از برچسب تبلیغاتی در تبلیغ محصول و خدمت به مشتریان
    • چاپ برچسب متالایز برای ساخت انواع لیبل‌های مواد دارویی، آرایشی و بهداشتی

    مزایا و معایب چاپ لیبل

    • سرعت بخشیدن به امور مربوط به خرید‌ و‌ فروش
    • مقرون به صرفه و ارزان قیمت
    • کم حجم
    • چاپ با کیفیت، سرعت و دقت زیاد
    • سطح صاف، آینه ای و صیقلی با جلوه ای زیبا
    • داشتن خاصیت کاغذی و مات و براق بودن
    • قابلیت نوشتن بر روی آن
    • چسبندگی روی سطوح مختلف
    • چاپ با رنگ ها، گرماژ و ابعاد و روکش‌های متنوع
    • مقاومت بالا در برابر عواملی از قبیل آفتاب، باد و باران
    • مقاوم در برابر پارگی
    • قابلیت دید دو طرفه لیبل شیشه‌ای
    • قابل شستشو بودن لیبل متالایز

    مراحل تولید لیبل کاغذی

    چاپ دیجیتال لیبل با دستگاه‌های دیجیتال به این صورت انجام می‌گیرد که ابتدا فایل روی لیبل چاپ شده و پس از آن از ‏روکش های سلفون یا لمینت بر روی لیبل استفاده می شود. سپس لیبل‌ها در اشکال مختلف و سایزهای متفاوت با دستگاه برش لیزری برش میخورند.

    نحوه سفارش چاپ لیبل

    برای سفارش چاپ برچسب یا لیبل لازم است فایلی که مشتری ارسال می کند به صورت لایه بسته با فرمت هایTiff و PSD باشد.

    پس از ارسال فایل توسط مشتری و بررسی توسط اپراتور، سفارش ثبت شده و زمان انجام کار و تحویل محصول پس از بررسی مقدار کار چاپ (محاسبه بر اساس متراژ)، ابعاد، حجم، اندازه و تعداد کار به مشتری اعلام می‌گردد (این زمان از یک ساعت تا یک روز متفاوت است)

    نحوه ارسال لیبل

    ارسال لیبل یا برچسب به تمام نقاط تهران با استفاده از آژانس، خدمات حمل و نقل اینترنتی و پیک موتوری انجام می گیرد و همچنین ارسال به کلیه شهرهای جهان و ایران از طریق زمینی، دریایی و هوایی امکان پذیر است.

   • قیمت چاپ لیبل یا برچسب

    قیمت چاپ لیبل بر اساس زمان، نوع روکش، تعداد رنگ و تیراژ لیبل محاسبه می‌گردد.

    برای اطلاع از قیمت چاپ برچسب از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                             سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام

 • چاپ لیبل کاغذی

  چاپ لیبل کاغذی

  چاپ برچسب

  چاپ برچسب

محصولات مرتبط:

 

تحویل سریع

تحویل سریع

خدمات 24 ساعته

خدمات 24 ساعته

تضمین بهترین کیفیت

تضمین بهترین کیفیت

ماشین آلات به روز

ماشین آلات به روز

ظرفیت بالای تولید

ظرفیت بالای تولید

مناسب ترین قیمت

مناسب ترین قیمت

مدیریت رنگ حرفه ای

مدیریت رنگ حرفه ای