برش کامپوزیت

  • برش کامپوزیت
  • ورق کامپوزیت
   • برش دیجیتال کامپوزیت با ابزار ROUTER دستگاه دیجیتال کات انجام می شود. ورق کامپوزیت در واقع به ترکیب ماتریس (ماده اصلی زمینه) با مواد تقویت کننده گفته می شود.ورق کامپوزیت آلومینیوم در واقع یک لایه پلی اتیلن است که با دو ورق آلومینیومی پوشیده می شود و یکی از این ورق ها دارای پوشش رنگی می باشد که قابلیت چاپ دارد. کامپوزیت به دلایل بسیاری از جمله ارزان بودن نسبت به متریال های دیگر ، سبک تر بودن و همچنین استحکام بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

    چاپ تابلو کامپوزیت در دسته چاپ های متریال سخت قرار می گیرد. کامپوزیت ماده ای ترکیبی ساخته شده از دو یا چند ماده با خواص فیزیکی و شیمیایی متفاوت است که پس از تولید ماده حاصل شده خصوصیات متفاوتی از ماهیت اولیه خود دارد. سبکی، دوام بالا، ضد آب بودن و نصب و اجرای ساده صفحات کامپوزیت از ویژگی های آن به شمار می رود. ورق های کامپوزیت در انواع و جنس‌های مختلف وجود دارد که در بازار ایران استفاده از ورق های آلومینیومی رواج دارد.

    ورق های کامپوزیت در ابعاد 320 در 125 و ضخامت های 2 تا 5 میل در بازار عرضه می گردد.

    امروزه استفاده از صفحات کامپوزیت در ساخت دکورهای فضای داخلی و خارجی و همچنین نماها کاربرد فراوان دارد.همچنین در ساخت غرفه نمایشگاهی، تابلوهای تبلیغاتی با ماندگاری بالا، سقف کاذب، پوشش ستون و پارتیشن بندی پرکاربرد می باشد.

   • قیمت برش کامپوزیت

    برای اطلاع از قیمت برش کامپوزیت و سفارش آن از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                             سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام