چاپ ست اداری

  • چاپ ست اداری
   • ست اداری چیست؟

    ست اداری مجموعه‌ای از اوراق اداری است که اغلب سربرگ، برگه یادداشت، پاکت نامه و کارت ویزیت‎ را شامل می‌‏شود و بر اساس طرح و رنگ ویژه و معین، جهت امور اداری و مکاتبات با دفاتر، ارتباط با شرکت ها، ادارات و... مورد استفاده قرار می‌گیرد‎.‎

    از آنجایی که ظاهری یکپارچه و واحد برای یک شرکت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، لازم است تا اوراق اداری مناسب با هویت سازمانی طراحی و چاپ گردد.

    چاپ‏ ست اداری به دلیل بهره مند بودن از طرح گرافیکی خاص، رنگ سازمانی، آرم یا لوگو، نشانی، شعار و توضیح فعالیت شرکت ‏نوعی هویت بصری مستقل برای هر مجموعه ایجاد می‌کند که بهترین ابزار تبلیغات برای شروع فعالیت یک شرکت و تضمین اعتبار کسب و کار آن در زمینه کاری سازمان به شمار می‌رود.

    اگر یک ست اداری شیک، ساده و جذاب، اطلاعات ضروری مورد نیاز را دربر گیرد و کیفیت چاپ آن مناسب باشد، تاثیر بسیار مثبتی در نتیجه‌ نهایی کار و جذب مشتری دارد.

    در شرکت خانه طراحان سام چاپ ست اداری در انواع جنس و سایزهای مختلف با روکش‌های سلفونی یا لمینتی توسط دستگاه‌های چاپ دیجیتال با بهترین کیفیت ارائه می‌گردد.

    ست اداری تبلیغاتی

    اقلام ست اداری در ابعاد گوناگون ابزارهای بسیار پرکاربرد و پر مصرفی در شرکت های بزرگ و کوچک جهت ارتباط و مکاتبه های اداری به شمار می‌روند.

    چاپ ست اداری با تم رنگی، آرم یا لوگوی سازمان، اطلاعات تماس، شعار سازمان و معرفی فعالیت شرکت که چاپی با کیفیت داشته باشد، می‌تواند نماینده شما در نزد همکاران و دوستان باشد و کسب و کارتان را میان آن ها به صورت غیر مستقیم تبلیغ کند.

    چاپ ست اداری تبلیغاتی نسبت به سایر روش‌های پرهزینه تبلیغاتی، قیمت بسیار مناسبی دارد. همچنین، چاپ اوراق اداری، روش خوبی است تا نشان دهید برای همکاران و مشتریان خود ارزش زیادی قائل هستید.

    ست اداری اختصاصی

    چاپ ست اداری اختصاصی با نام، لوگو و تم رنگی مخصوص یک سازمان انجام می‌پذیرد. بسیار مهم است که ست اداری شرکت، منحصر به فرد و مختص به سازمان بوده و با شخصیت کسب و کار آن سازمان هماهنگ باشد.

    لازم است در آماده سازی نمونه ست اداری به طراحی و کیفیت چاپ آن توجه زیادی داشته باشیم زیرا ست اداری اختصاصی نشانگر هویت و شخصیت یک شرکت است.

    انواع ست اداری

    چاپ ست اداری به چند دسته تقسیم می شود:

    چاپ سربرگ با جنس تحریر و گلاسه در ابعاد متداول (A4، A5)، چاپ کارت ویزیت در جنس های گلاسه و کتان با روکش های مختلف براق و مات سلفونی یا لمینتی به صورت دور گرد یا دور تیز

    مشتری می‌تواند بر حسب نوع نیاز و کاربردی که مد نظر دارد سایز، جنس و روکش آن را انتخاب کند.

    چاپ سربرگ


    چاپ سربرگ اداری

    مهم‌ ترین چیزی که در چاپ ست اداری به چشم میخورد سربرگ است که با جنس های مختلف گلاسه، کتان یا تحریر و ابعاد معمول ‏‎ A4‎‏ (7/29*21 سانتی متر ) و A5 (21*8/14سانتی متر) متناسب با آرم و لوگوی شرکت با هر نوع تم رنگی یا سیاه و سفید و به صورت یک رو یا دورو به چاپ می رسد.

    از چاپ سربرگ جهت مکاتبه و نامه نگاری های اداری یا درج قراردادها با مشتریان و سازمان‌ های کوچک و بزرگ و ارگان های دولتی، استفاده می‌شود.

    این امر سبب می‌شود تا سازمان با شرکت های دیگر تعامل داشته و لوگو و برند شرکت دست به دست بین سازمان‌ها و افراد مختلف چرخیده شود و با کمترین هزینه بیشترین تبلیغات صورت بگیرد و برند تجاری، فعالیت کاری و هویت اصلی شرکت معرفی شده و کارهای انجام گرفته توسط شرکت برای مشتریان شفاف سازی شود.

    یک سربرگ با طراحی خوب و جذاب، کیفیت و حرفه‌ای بودن سازمان را به مشتری نشان داده و با داشتن اطلاعات تماس سبب می شود تا مخاطبان زیادی بتوانند با سازمان در ارتباط باشند. نام و لوگوی شرکت، تاریخ، شماره و پیوست در بالای صفحه سربرگ و نشانی و تلفن در پایین صفحه آن درج می گردد.

    چاپ برگه یادداشت

    برگه های یادداشت یکی از اقلام ست اداری پرکاربرد هستند که به نوعی می‌توان آن را جزو ست اداری رومیزی دانست و از جنس گلاسه یا تحریر بوده و در ابعاد گوناگون از آنها برای نوشتن مطالب و یادداشت برداری ‏استفاده می‌شود.

    با ارائه یک برگه یادداشت با طرح، لوگو و تم رنگی مختص به سازمان خود می‌توانید برند سازی کنید و اعتماد بیشتر مشتریان را جلب کنید.

    با استفاده از چاپ برگه یادداشت به همراه لوگوی شرکت در نمایشگاه های تجاری یا سخنرانی ها، پیام سازمان در کمترین زمان منتقل شده و می‌توانید نگاه و توجه همگان را به خود و برند شخصیتان جلب و نام تجاری و کسب کار خود را به دیگران معرفی کنید.

    چاپ کارت ویزیت


    چاپ کارت ویزیت ست اداری

    چاپ کارت ویزیت به صورت یک رو یا دورو در چاپ ست اداری کاربرد فراوانی دارد. کارت ویزیت وظیفه انتقال نام شخص، سمت، نام شرکت و اطلاعات تماس شامل شماره تلفن، فکس، ایمیل، آدرس وبسایت، آدرس شبکه های اجتماعی و ... را به مخاطب دارد.

    تنوع جنس کارت ویزیت از‌ گلاسه و کتان بوده که نسبت به شرایط، نوع شغل و سلیقه افراد انتخاب می‌شود.

    با ارائه یک کارت ویزیت می‌توان خود و شرکت را معرفی کرده، با شرکت‌های مختلف ارتباط برقرار نموده و محصولات و خدمات خود را به صورت غیر مستقیم تبلیغ کنید.

    برای مقاومت و استحکام بیشتر کارت ویزیت طبق سلیقه و خواست مشتری می‌توان از روکش های سلفونی و لمنیتی به صورت مات و براق استفاده کرد و برش دور آن را به صورت دورگرد یا زاویه دار انجام داد.

    جنس ست اداری، ابعاد، گرماژ و ماندگاری چاپ

    جنس سربرگ و برگه یادداشت در چاپ ست اداری از کاغذ گلاسه، کتان یا تحریر است.

    چاپ سربرگ و برگه یادداشت با گرماژ 80 گرم تا 130 گرم در همه ابعاد اغلب ابعاد A4، A5 انجام می گیرد.

    جنس کارت ویزیت در ست اداری از کتان و گلاسه است.

    چاپ کارت ویزیت در ابعاد 4.5 * 8.5 و 9 * 5 سانتی متر صورت می‌گیرد.

    برای افزایش مقاومت و ماندگاری کارت ویزیت ها در برابر پاره شدن، رطوبت یا خط و خش و سایر آسیب ها از روکش های لمنیت و سلفون استفاده می‌شود که بنا بر خواست و سلیقه مشتری می‌تواند به صورت مات یا براق باشد.

    کاربرد چاپ ست اداری

    • چاپ سربرگ جهت انجام امور اداری، قراردادها و مکاتبات با دفاتر، ارتباط با شرکت ها، ادارات و ارگان های مختلف دولتی یا غیر دولتی
    • توضیح فعالیت و هویت شرکت ‏با چاپ سربرگ و کارت ویزیت برای تبلیغات در شروع فعالیت
    • چاپ ست اداری جهت انتقال نام و نشان تجاری به مشتری و معرفی کسب و کار خود به دیگران
    • چاپ کارت ویزیت برای ارائه اطلاعات کسب و کار مانند نام شخص، نام، لوگو و آدرس شرکت، خدمات یا محصولات ارائه شده و شماره تلفن، شماره فکس، وب سایت، آدرس ایمیل و ...
    • استفاده از چاپ کارت ویزیت برای برقراری ارتباط با افراد و سازمان های مختلف جهت تبلیغ کسب و کار، محصولات و خدمات و تخصص خود به صورت غیر مستقیم
    • انتقال پیام سازمان در کمترین زمان، برند سازی و جلب اعتماد مشتریان با ارائه یک برگه یادداشت در سخنرانی ها یا همایش ها، کنفرانس ها و ... با طرح، لوگو و تم رنگی مختص به سازمان
    • استفاده از چاپ سربرگ با هدف دست به دست شدن لوگوی شرکت برای تبلیغات و معرفی برند تجاری

    مزایای ست اداری

    • معرفی نام و برند شرکت به مشتریان جدید
    • تاثیر مثبت و ماندگار در ذهن مخاطبان
    • چاپ فوری، با دقت و کیفیت زیاد
    • ارزش گذاری به خود، مشتریان و همکاران
    • بیشترین تبلیغات در زمان کم به صورت غیر مستقیم با کمترین هزینه
    • مکاتبات اداری پایدارتر و منسجم تر
    • ارائه اطلاعات و راه های تماس خود با همکاران و افراد شرکت‌های مختلف
    • سایز، جنس و روکش های مختلف
    • مقاومت بالای کارت ویزیت های روکش شده در برابر رطوبت و خش
    • براق بودن، سطح صاف و درخشنده و جلای زیاد کارت ویزیت گلاسه

    مراحل تولید ست اداری

    چاپ کارت ویزیت و سربرگ با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال Konica انجام می‌گیرد.

    ابتدا با توجه به اندازه کارت ویزیت، فایل در کاغذهای A4 و A3 چیدمان، سپس پرینت گرفته شده، پس از آن با توجه به جنس کارت به صورت بدون روکش و یا ‏روکش های سلفون و لمینت و با توجه به نوع لب گرد و لب تیز بودن برش داده می‌شود.

    برای چاپ سربرگ یا برگه یادداشت پس از دریافت فایل سربرگ چاپ آن به صورت سیاه و سفید یا رنگی در اندازه‌های مختلف از جمله A3، A4 یا A5 چاپ می‌گردد.

    مراحل سفارش چاپ ست اداری

    برای سفارش چاپ ست اداری باید فایل ارسالی از سوی مشتری به صورت لایه بسته با فرمت های Tiff و PSD باشد.

    اگر طبق سفارش مشتری چاپ سربرگ، کارت ویزیت یا برگه یادداشت به صورت دورو باشد در ارسال فایل هر دو طرف به صورت جداگانه باید ارسال شود.

    پس از ارسال فایل توسط مشتری و بررسی توسط اپراتور، سفارش ثبت شده و زمان انجام کار و تحویل محصول پس از بررسی مقدار کار چاپ (محاسبه بر اساس متراژ)، جنس، حجم، اندازه و تعداد کار به مشتری اعلام می‌گردد (این زمان از یک ساعت تا یک روز متفاوت است).

    نحوه ارسال ست اداری

    ارسال چاپ ست اداری به تمام نقاط تهران با استفاده از آژانس، خدمات حمل و نقل اینترنتی و پیک موتوری انجام می گیرد و همچنین ارسال به کلیه شهرهای جهان و ایران از طریق زمینی، دریایی و هوایی امکان پذیر است.

    منابع مرتبط:Business card - Wikiwand
   • قیمت ست اداری

    تعرفه ست اداری بر اساس جنس و ابعاد کاغذ سربرگ، جنس، ابعاد و نوع روکش کارت ویزیت و زمان چاپ محاسبه می‌گردد.

    برای اطلاع از قیمت چاپ ست اداری و سفارش ست اداری از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

                             سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام

  محصولات مرتبط:

   

  تحویل سریع

  تحویل سریع

  خدمات 24 ساعته

  خدمات 24 ساعته

  تضمین بهترین کیفیت

  تضمین بهترین کیفیت

  ماشین آلات به روز

  ماشین آلات به روز

  ظرفیت بالای تولید

  ظرفیت بالای تولید

  مناسب ترین قیمت

  مناسب ترین قیمت

  مدیریت رنگ حرفه ای

  مدیریت رنگ حرفه ای