کالا و هدایای تبلیغاتی (Advertising Gifts)

هدایای تبلیغاتی Advertising Gifts

 

  • چاپ سولیت

   هدایای تبلیغاتی چیست؟

   هدایای تبلیغاتی، کالاهایی هستند که نام تجاری یا شعاری از برند شرکت بر روی آن‌ها وجود دارد و به صورت رایگان به مخاطبان متفاوت اهدا می‌گردد.

   در دنیای رقابتی امروز هدیه دادن یکی از استراتژی بازاریابی شرکت‌ها و موسسات برای برندسازی و جذب مخاطبان بیشتر، نشان دادن لوگو، آرم و نام تجاری، تبلیغ و ترویج محصولات و خدمات به مشتریان و مخاطبان، بالا بردن بازده کاری و افزایش بهره‌وری و ... است.

   همچنین جذب مشتری برای گسترش کسب وکار، افزایش فروش، افزایش سود و درآمد امری بسیار رایج و ضروری بوده که می‌توان با استفاده از فرآیندهای مختلف حکاکی لیزری و یا چاپ روی متریال‌های متفاوت اعم از چوب، پارچه، شیشه، فلز، چرم و ... هدایایی از قبیل دفترچه یادداشت، لیوان سرامیک و ماگ، جاکلیدی، مگنت یخچال، فلش مموری، سررسید، خودکار، پاوربانک، ست کیف پول، جاسوئیچی و .... هدایای تبلیغاتی ارزان، نفیس، نمایشگاهی، مدیریتی، خلاقانه و ... تهیه نمود.

   همچنین در مجامع و مناسبت‌های مختلف سمینارها، نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌ها به مخاطبان و مشتریان هدیه داد و با ماندگاری تبلیغات روی کالای ارائه شده، نام و خدمات شرکت در بین مردم رواج یافته و تاثیر شگرفی روی ذهن مشتریان ایجاد کرده و در نهایت سبب جذب بیشتر مشتریان می‌گردد.

   حکاکی روی هدایای تبلیغاتی با دستگاه‌های حکاکی لیزر و چاپ انجام می‌شود.

   انواع هدایای تبلیغاتی

   هدایای تبلیغاتی انواع مختلفی دارد مانند: خودکار تبلیغاتی، فلش مموری، لیوان سرامیک و ماگ، لیوان پلاستیکی، کلاه تبلیغاتی، تیشرت تبلیغاتی، لوازم اداری تبلیغاتی، جعبه تبلیغاتی، ساک دستی، فولدر چرمی، فلاسک، پاور بانک، اسپیکر، آفتاب گیر تبلیغاتی، کتاب نفیس، ست کیف پول، تندیس، لوح تقدیر ، جاسوئیچی، دفتر تلفن، سررسید و ...

   که می‌توان روی هر متریالی از قبیل: چوب، چرم، شیشه، فلز، پلکسی و ... با توجه به موارد مصرف، سلایق و بودجه مشتری عملیات حکاکی یا چاپ را با دقت و کیفیت بالا انجام داد.

   هدایای تبلیغاتی ارزان

   شرکت‌های تازه تاسیس معمولا جهت تبلیغات با صرف هزینه کمتر از هدایای تبلیغاتی ارزان استفاده می‌کنند این نوع هدایا معمولا در تعداد بالا برای مخاطبین زیادی در نمایشگاه‌ها و همایش‌ها استفاده می‌شود.

   هدایای تبلیغاتی خلاقانه

   با استفاده از هدایای تبلیغاتی خلاقانه می‌توان تاثیر تبلیغات خود را در ذهن مخاطب چندین برابر کرده و با استفاده از آن اثرگذاری بازاریابی و بهره‌وری را بیشتر نموده همچنین با استفاده از خلاقیت می‌توان پیام تبلیغاتی را سریع تر به مخاطب منتقل کرد.

   هدایای تبلیغاتی خاص

   هدایای تبلیغاتی خاص معمولا هدایای نفیس و لوکسی هستند که ارزش مادی و معنوی زیادی داشته و بسیار ویژه و شیک هستند و در ذهن مخاطب ماندگارتر و دارای تاثیر بیشتری بوده و فراموش شدنی نیستند.

   هدایای تبلیغاتی جدید

   هدایای تبلیغاتی جدید به علت تکراری نبودن دارای تاثیرگذاری بیشتری می باشند و باید مشتریان یا مخاطبینی که می‌خواهیم به آن‌ها هدیه‌ای بدهیم تاکنون از این هدیه استفاده نکرده باشند و برای آن ها جدید باشد.

   هدایای تبلیغاتی نفیس

   اینگونه هدایا معمولا به مشتریان بسیار ویژه، کارمندان خاص جهت قدردانی از آنان اهدا می‌گردد و به جهت نفیس بودن آن مورد توجه اطرافیان قرار گرفته و نام شرکت و برند آن بین مردم ترویج می‌شود. هدایای نفیس جایگاه ویژه ای بین مشتریان خاص دارد و باعث ایجاد حس دیده شدن و ارزش آفرینی برای مشتری شده و در ذهن مشتری نفوذ می‌کند.

   هدایای تبلیغاتی مدیریتی

   اینگونه هدایا شامل ست‌های مدیریتی گران قیمت، کتب و یا خودکارهای بسیار نفیس هستند که به مدیران هدیه می‌دهند و دارای فرم و بسته بندی خاصی بوده و برای اثرگذاری بیشتر باید به نحوی بسیار درست و برنامه‌ریزی شده به مدیران اهدا شود.

   هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

   با استفاده از هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی می‌توان جلب توجه نموده و حجم انبوهی از مشتریان را به سمت غرفه کشید و با تبلیغ برند خود اعتبار و محبوبیت شرکت را افزایش داد.

   هدایای تبلیغاتی 1400

   در سال 1400 گستردگی هدایای تبلیغاتی و به روز بودن یکی از گزینه های مهم در ساخت هدایای تبلیغاتی بوده است. شرکت خانه طراحان سام سعی داشته است هدایای تبلیغاتی جدیدی را مانند دنگلر, وابلر, شلف تاکر, ساخت تندیس و ... را به بازار وارد نماید تا توجه مخاطبان و مشتریان عزیز را جلب کند.

   نوع جنس، ابعاد، گرماژ، ماندگاری هدایای تبلیغاتی

   هدایای تبلیغاتی از جنس‌های مختلف چوب، شیشه، فلز، پارچه، چرم و... در ابعاد و ضخامت‌های مختلف ساخته می‌شوند و با توجه به فرآیندهای مختلف، حکاکی یا چاپ روی آن‌ها ماندگاری متفاوتی دارد.

   کاربرد هدایای تبلیغاتی و موارد مصرف آن

   • استفاده در جشن‌ها، سمینارها، کنفرانس‌ها برای معرفی نام، برند، آرم یا لوگوی شرکت جهت تبلیغات موثرتر
   • استفاده در نمایشگاه‌ها برای جلب توجه و جذب مخاطب به سمت غرفه‌های نمایشگاهی
   • استفاده از این محصول برای برقراری ارتباط با مدیران شرکت‌های مختلف
   • استفاده جهت قدردانی از مشتریان وفادار و کارمندان ویژه
   • استفاده از این محصول برای شرکت‌های تازه تاسیس به جهت کم هزینه تر شدن تبلیغات
   • استفاده از هدایای تبلیغاتی برای برقراری ارتباط با ذهن و روح مخاطبین و ترویج خدمات در بین عموم

   مزایای هدایای تبلیغاتی

   • باعث افزایش بازده کاری و بهره‌وری می‌گردد.
   • تاثیرگذاری بالا روی ذهن مخاطبان دارد.
   • مقرون به صرفه بوده و می‌توان با هزینه کم، دامنه تاثیر زیاد و ماندگاری بالا در زمان اندک تبلیغات انجام داد.
   • هدایای تبلیغاتی که دائم استفاده می‌شوند و در معرض دید هستند مانند لیوان، دفترچه یادداشت، خودکار، فلش، جاسوئیچی و ... موجب یادآوری نام و محصول شرکت به مخاطب می‌شوند.
   • موجب گسترش فعالیت و محبوبیت در بین مشاغل و مخاطبان مختلف می‌شود.
   • موجب تنوع در شناسایی آرم و نام شرکت به مخاطب می‌شود.
   • افزایش مشتریان وفادار به شرکت

   مراحل تولید هدایای تبلیغاتی

   ساخت هدایای تبلیغاتی با حکاکی یا چاپ روی متریال‌های مختلف مانند پلکسی، چوب، شیشه، فلز، پارچه و ... توسط دستگاه‌های حکاکی لیزر و چاپ انجام می‌پذیرد و یا طرح و نقش مورد نظر، آرم یا لوگو روی لیبل چاپ شده و بر روی هدایای تبلیغاتی چسبانده می‌شود.

   مراحل بدین صورت است که پس از طراحی فایل (که توسط مشتری انجام می گیرد) پارامترهای مورد نیاز برای حکاکی یا چاپ توسط رایانه کنترل، به دستگاه داده شده و تنظیمات مربوط به قسمت‌هایی که باید حکاکی یا چاپ شود، روی دستگاه اجرا می شود. سپس متریال مورد نظر (چوب، پارچه، فلز، چرم و ...) روی دستگاه قرار می‌گیرد و طبق تنظیمات اعمال شده عملیات انجام می شود.

   مراحل سفارش هدایای تبلیغاتی

   برای سفارش هدایای تبلیغاتی پس از تهیه هدایا توسط مشتری و دریافت فایل از مشتری به صورت CAD ،PDF ، Corel ، Ai، Tiff(با کیفیت بالا) و مشخص کردن مکان حک و یا چاپ بر روی هدایای تبلیغاتی همچنین بررسی فایل توسط اپراتور ثبت سفارش شده و زمان تحویل کار پس از بررسی مقدار حک و چاپ کار (محاسبه بر اساس زمان حک یا متراژ) به مشتری اعلام می‌گردد. سپس در نرم افزار مورد نیاز مراحل پرینت با سرعت و قدرت مناسب متریال مورد نظر انجام می‌شود.

   زمان انجام کار و تحویل محصول بستگی به فایل مشتری از نظر حجم و اندازه و تعداد کار و محاسبه بر اساس مقدار حک یا چاپ از یک ساعت تا یک روز متفاوت است.

   ارسال این محصول به تمام نقاط تهران با استفاده از آژانس، پیک موتوری و وسایل نقلیه اینترنتی انجام می گیرد و همچنین ارسال به کلیه شهرهای جهان و ایران از طریق زمینی، دریایی و هوایی امکان پذیر است.

   قیمت ساخت هدایای تبلیغاتی

   قیمت هدایای تبلیغاتی بر اساس زمان یا متراژ چاپ و زمان و متراژ حک محاسبه می‌گردد.

   برای اطلاع از قیمت هدایای تبلیغاتی با کارشناسان واحد فروش ما در تلگرام یا واتس آپ در تماس باشید.

                            سفارش از طریق واتس آپ                          سفارش از طریق تلگرام  محصولات مرتبط