چاپ و تکثیر دانشجویی

 • تخفیف دانشجویی چاپ

  تخفیف دانشجویی چاپ

  این طرح فرصتی برای ارج نهادن به همراهی همیشگی و انتقال حس سپاس و قدردانی خانه طراحان سام نسبت به دانشجویان معماری می باشد. خانه طراحان سام از مدت‌ها پیش به دنبال استفاده از راهکارهایی سودمند در ارائه امتیازهای ویژه و متفاوت به دانشجویان سطح کشور بوده است.

  اکنون خرسندیم که موفق به ایجاد زمینه‌ای برای کمک به تحقق اهداف دانشجویان به ویژه دانشجویان هنر و معماری با آسان‌سازی چاپ دانشجو، ارائه خدمات چاپ دانشجو تهران و سایر شهرهای ایران و جهان و متناسب کردن قیمت چاپ دانشجویی و قیمت ساخت ماکت دانشجویی در ساخت ماکت‌های دانشجویی و برش لیزر دانشجویی و ... شده‌ایم.

  همه دانشجویان می‌توانند از طرح‌های تشویقی ارائه شده بهره‌مند شوند و از طرح‌های ویژه، تخفیف‌ها در زمینه تخفیف‌ دانشجویی چاپ، چاپ دانشجویی رایگان، محصولات متنوع مورد علاقه خود در زمینه های مختلف، پرینت ارزان دانشجویی و سفارش ساخت ماکت دانشجویی و خدمات دانشجویی متنوع در زمینه خدمات لیزر، چاپ دانشگاهی، چاپ دیجیتال دانشجو، خدمات دانشجویی ارزان، خدمات دانشجویی فوری و ... استفاده کنند. ارائه خدمات به صورت 24 ساعته با تعیین وقت قبلی خواهد بود.

  خدمات چاپ دانشجویی

  شما می‌توانید یکی از خدمات ویژه را از میان پیشنهادهای ارائه شده انتخاب کنید. این پیشنهادها شامل تخفیف چاپ دانشجویی، پرینت دانشجویی، چاپ و تکثیر دانشجویی، چاپ پایان نامه دانشجویی چاپ بنر دانشجویی، چاپ کتاب دانشجویان، چاپ کارت دانشجویی، چاپ جزوه دانشجویی، چاپ نشریه دانشجویی، چاپ عکس دانشجویی، پلات دانشجویی، چاپ گلاسه دانشجویی، چاپ کوتد دانشجویی، چاپ ماکت دانشجویی، ماکت سازی دانشجویی، برش لیزر دانشجویی، ساخت ماکت معماری دانشجویی، چاپ دیجیتال، پلات و شیت معماری، چاپ کاغذ عکس و گلاسه و پرس انواع شاسی فوم برد و ام دی اف می‌شود که شما متناسب با نیاز خود و براساس‌ امتیازهای به دست آمده، می‌توانید یکی از آن‌ها را برگزینید.

  برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

محصولات مرتبط