• 021-87700017

  چاپ پلی کربنات

   • چاپ مستقیم پلی کربنات
   • چاپ روی پلی کربنات
    • پلی کربنات یک محصول با دوام پلیمری است که به خاطر ترکیبات منحصر به فرد از ویژگی های برجسته ای از جمله مقاومت در برابر حرارت و مواد شیمیایی و دوام در برابر سایش برخوردار است. پلی کربنات ها به صورت ورق و رول در فیلم روشن، مات و بافت دار موجود است.فیلم های پلی کربنات در ضخامتهای ۱۲۵-۱۵۰-۱۷۵-۲۰۰-۲۵۰-۵۰۰ میکرون پاسخگوی سلیقه متنوع مشتریان می باشد.

     با توجه به قابلیت عبور نور پلی کربنات و انعطاف پذیری بالای و شکل پذیری آسان ، بیشترین کاربرد این متریال مربوط به پنل صفحه نمایش دستگاه های صنعتی اعم از تجهیزات پزشکی ، الکترونیکی و لوازم خانگی می باشد.

     برجسته سازی کلیدها و بخش های مختلف از دیگری قابلیت هایی است که این متریال را پرکاربرد می کند. همچنین می توانید با استفاده از پوشش پلی کربنات ظاهری زیبا با طرح دلخواه و برند خود به دستگاه داده تا در کنار زیبایی ظاهری دستگاه های خود را در برابر سایر عوامل محیطی و سایش مقاوم کنید.

     چاپ بر روی پلی کربنات با استفاده از دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. درچاپ پلی کربنات، جوهر به طور مستقیم بر روی سطح اعمال می شود.

     ورق های پلی کربنات داراي ویژگی های چسبندگی عالی جوهر هستند و نیازی به پیش سازي سطح ندارند علاوه بر این ، پروسه خشک شدن جوهر با تابش نور یووی صورت می پذیرد قطرات جوهر بلافاصله بعد از پاشش قطره ای خشک می شوند تا از حرکت جوهر جلوگیری شود. تثبیت جوهر، این امکان را فراهم می کند تا حتی در هنگام چاپ چند لایه و چندین فایل رنگ، تثبیت رنگ حفظ شود که همین امر سبب مقاومت جوهر در شرایط آب و هوایی مختلف و در برابر نور آفتاب گردیده ،این ویژگی ها در کنار قابل شست و شو بودن ،این چاپ را برای استفاده در فضای خارجی مناسب می سازد.

     8 رنگ بودن دستگاه فلت بد خانه طراحان سام این امکان را به شما می دهد تا بدون محدودیت طرح های متنوع را به صورت ترنسپرنت و یا چاپ رنگی همراه سفید با وضوح بالا - تا 1200 نقطه در اینچ بر روی شیشه چاپ کرده و با وارنیش این دستگاه می توانید مقاومت چاپ خود را در برابر خش پذیری بهبود بخشید .چاپ مستقیم روی پلی کربنات را می توان در رنگ ها و ضخامت های مختلف پلی کربنات در حداکثر ابعاد 310 در 160 سانتی متر و حداکثر ضخامت 10 سانتی متر انجام داد.
    • قیمت چاپ پلی کربنات

     برای اطلاع از قیمت چاپ مستقیم پلی کربنات با کارشناسان واحد فروش ما در تلگرام یا واتس آپ در تماس باشید.

     تلگرام: 09227135866
     واتس آپ: 09035679407

   تحویل سریع

   تحویل سریع

   خدمات 24 ساعته

   خدمات 24 ساعته

   تضمین بهترین کیفیت

   تضمین بهترین کیفیت

   ماشین آلات به روز

   ماشین آلات به روز

   ظرفیت بالای تولید

   ظرفیت بالای تولید

   مناسب ترین قیمت

   مناسب ترین قیمت

   مدیریت رنگ حرفه ای

   مدیریت رنگ حرفه ای

   دیدگاه


   Security code
   تصویر دیگر