• 021-87700017

  چاپ کارتن پلاست

   • چاپ کارتن پلاست
    • کارتن پلاست ورقه های پلاستیکی متشکل ازPP (پلی پروپیلن) به دلیل ویژگی هایی مثل مقاومت در برابر رطوبت وعناصر شیمیایی، سبک بودن و انعطاف پذیری و همچنین مقاومت در برابر فشار و ضربه، در بسته بندی و پوشش لفاف در صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. کارکرد تبلیغاتی این متریال، چاپ و نمایش عنوان و لوگو شرکت ها بر روی آن برای ساخت استند تبلیغاتی است.

     صفحات کارتن پلاست در اندازه های مختلف و ضخامت های 2 تا 10میلی متر تولید می شوند.

     انواع کارتن پلاست

     کارتن پلاست در انواع آنتی یووی (ضد آفتاب)، آنتی استاتیک (ضد بار الکتریکی)، نانوپلاست (ضد انواع میکروب و قارچ ها) و آنتی فایر (ضد آتش) می باشند. تنوع رنگی این محصول کاربرد آن را افزایش داده است. کارتن پلاست ها قابل بازیافت در تولید مجدد هستند و به دلیل مقرون به صرفه بودن یکی از پرکاربردترین مدیاهای تبلیغاتی در صنعت تبلیغات است.

     از موارد استفاده کارتن پلاست می توان به صنعت بسته بندی و کارتن سازی، دیوار و سقف کاذب، پارتیشن، تابلوهای راهنمایی و رانندگی، تابلوهای تبلیغاتی و نمایشگاهی، تابلو های انتخاباتی و سطل بازیافت اشاره کرد.

     چاپ بر روی کارتن پلاست با استفاده از دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. درچاپ فلت بد ، جوهر به طور مستقیم بر روی کارتن پلاست اعمال می شود . پروسه خشک شدن جوهر با تابش نور یووی صورت می پذیرد قطرات جوهر بلافاصله بعد از پاشش قطره ای خشک می شوند تا از حرکت جوهر جلوگیری شود.

     ثبات رنگ جوهر، این امکان را فراهم می کند تا حتی در هنگام چاپ چند لایه و چندین فایل رنگ، تثبیت رنگ حفظ شود که همین امر سبب مقاومت جوهر در شرایط آب و هوایی مختلف و در برابر نور آفتاب گردیده ،این ویژگی ها در کنار قابل شست و شو بودن ،این چاپ را برای استفاده در فضای خارجی مناسب می سازد.

     8 رنگ بودن دستگاه فلت بد خانه طراحان سام این امکان را به شما می دهد تا بدون محدودیت طرح های متنوع، رنگی را به همراه سفید با وضوح بالا - تا 1200 نقطه در اینچ بر روی کارتن پلاست چاپ کرده و با وارنیش این دستگاه می توانید مقاومت چاپ خود را در برابر خش پذیری بهبود بخشید.چاپ مستقیم روی کارتن پلاست را می توان در رنگ ها و ضخامت های مختلف کارتن پلاست در حداکثر ابعاد 310 در 160 سانتی متر و حداکثر ضخامت 10 سانتی متر انجام داد.
    • قیمت چاپ کارتن پلاست

     برای اطلاع از قیمت چاپ کارتن پلاست به تلگرام شرکت پیام دهید و با کارشناسان فروش خانه طراحان سام در ارتباط باشید.
   تحویل سریع

   تحویل سریع

   خدمات 24 ساعته

   خدمات 24 ساعته

   تضمین بهترین کیفیت

   تضمین بهترین کیفیت

   ماشین آلات به روز

   ماشین آلات به روز

   ظرفیت بالای تولید

   ظرفیت بالای تولید

   مناسب ترین قیمت

   مناسب ترین قیمت

   مدیریت رنگ حرفه ای

   مدیریت رنگ حرفه ای

   دیدگاه


   Security code
   تصویر دیگر