چاپ استیکر یا وینیل

 • چاپ استیکر یا وینیل

  چاپ استیکر یا وینیل

  چاپ وینیل یا چاپ استیکر متریالی نازک از جنس pvc است که پشت آن چسب‌دار می‌باشد، ضد آب و قابل شستشو است و مقاومت بالایی در برابر پارگی دارد. متریال وینیل یا استیکر، به دلیل فرم برچسبی و ویژگی نصب راحت بر روی سطح مختلف به‌خصوص شیشه، امروزه در انواع مختلف کاربرد فراوانی در صنعت تبلیغات دارد.

  چاپ استیکر در ابعاد و طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در چاپ داخلی و همچنین سطوح فضای بیرونی کاربرد فراوان دارد. استیکر به انواع، چسب موقت، کاترپلاتر، براق، چسب دائمی، شیشه‌ای مات و شیری مات تقسیم می‌شود و بر روی سطوح مختلف مثل شیشه، چوب (MDF)، پلاستیک، گچ و غیره قابل‌نصب است. برای افزایش مقاومت استیکر در برابر سایش و خش و بالا بردن دوام و پایداری آن می توان از روکش لمینت گرم و سرد بر روی آن استفاده کرد.

  چاپ وینیل یا استیکر، کاربرد تبلیغی و تزیینی و گاه هر دو را به‌صورت همزمان دارد. کاربرد تبلیغی آن برای نمایش لوگو و دیگر اطلاعات و خدمات فروش یک محصول است که روی دیوارها و سطوح شیشه‌ای ویترین‌ها و دیگر نقاط در نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها، پاساژها و مراکز تجاری به کار می‌رود. همچنین کاربرد تزیینی آن در دکوراسیون فضاهای اداری و تجاری، غرفه‌های نمایشگاهی، اتاق‌های نشیمن معابر پربازدید و همچنین فضاهای خصوصی خانه مثل تزیینات آشپزخانه اتاق‌خواب و... است.

  در مجموعه خانه طراحان سام چاپ استیکر در قطع بزرگ و با روزآمدترین برنامه‌های چاپ در دستگاه‌های چاپ فضای خارجی صورت می‌گیرد.

 

وینیل با چسب موقت

وینیل با چسب موقت

وینیل کاتر پلاتر

وینیل کاتر پلاتر

وینیل شبرنگ

وینیل شبرنگ

وینیل با چسب دائمی

وینیل با چسب دائمی

استیکر پشت طوسی

استیکر پشت طوسی

استیکر شیشه ای

استیکر شیشه ای

استیکر شیری

استیکر شیری

Tags: چاپ دیجیتال, چاپ, چاپ وینیل, چاپ وینیل چیست, چاپ روی وینیل, چاپ برچسب وینیل, قیمت چاپ وینیل, خدمات چاپ وینیل, چاپ استیکر, چاپ استیکر تبلیغاتی