• 021-87700017

  چاپ روی پلکسی

   • چاپ مستقیم روی پلکسی
   • چاپ پلکسی
   • چاپ روی پلکسی گلاس
   • چاپ پلکسی
   • چاپ پلکسی
   • چاپ پلکسی
   • چاپ پلکسی
   • چاپ پلکسی
   • پلکسی گلاس
    • پلکسی یک نوع اکریلیک شفاف است که دارای قابلیت شبیه شیشه بوده و به واسطه وضوح، درخشندگی، شفافیت معمولا به جای شیشه استفاده می شود. پلکسی در مقایسه با شیشه، نصف وزن آن است و می تواند تا 10 برابر مقاومت داشته باشد.و برخلاف شیشه از انعطاف پذیری برخوردار است. شفافیت پلکسی گلاس شفاف 2 درصد بیشتر از شیشه و برابر با 92 درصد می باشد.

     ضخامت پلکسی از 1 میلی متر تا 4 سانتی متر متغیر است . این تنوع ضخامت در کنار تنوع رنگی بالا ،پلکسی را بسیار جذاب و پرکاربرد کرده است.

     به دلیل استانداردهای بالای در خانه طراحان سام اصرار داریم که فقط از بهترین پلکسی گلاس استفاده کنیم.
     تصویر به صورت دیجیتال مستقیما به سطح پلکسی گلاس چاپ شده چسبندگی جوهر فوق العاده بالا می باشد.

     چاپ مستقیم روی پلکسی گلاس در دسته چاپ روی متریال های سخت قرار می گیرد. پلکسی ماده ای شیمیایی است که محصولات چاپی آن در دکوراسیون داخلی مثل آسمان مجازی (سقف کاذب)، تایل سقفی، انواع استند نمایشگاهی، لایت باکس ها، تابلو راهنما تابلوهای سقفی و دیواری و غیره کاربرد گسترده دارد.
     همچنین پلکسی گلاس را می توان برای لعاب معماری، نمایشگاه ها، پوشش های عکس، حفاظت از محصول، لوازم آرایشی و بهداشتی، سینی های رستوران مورد استفاده قرار داد.
     پلکسی به صورت شیشه ای، مات و طلقی در ابعاد و ضخامت های مختلف می باشد که هر کدام با توجه به سلیقه مشتری و کاربرد آن مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا نتایج فوق العاده ای در هنگام چاپ به این رسانه می دهد.

     این متریال در برابر عوامل جوی مختلف از مقاومت بالایی برخوردار است. مقاومت این متریال در برابر نور آفتاب که حاکی از داشتن مواد آنتی یووی است سبب شده تا از ثبات رنگی بسیار بالایی برخوردار باشد. از موارد استفاده پلکسی گلاس می توان تابلو راهنمای دفتر کار ، ادارات و مراکز خرید همچنین لایت باکس ،استند، تابلو، تندیس، زیرلیوانی، جهبه پلکسی گلاس، زیردستی ، ساخت دکور، ساخت ماکت، نورگیر و پنجره ساختمان، سقف کاذب (آسمان مجازی)، پارتیشن بندی، باجه های دستگاه خودپرداز استفاده کرد.

     چاپ بر روی پلکسی با استفاده از دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. درچاپ پلکسی، جوهر به طور مستقیم بر روی پلکسی اعمال می شود . قبل از انجام چاپ، سطح پلکسی کاملا تمیز می گردد تا جوهر چسیندگی بهتری داشته باشد. علاوه بر این ، پروسه خشک شدن جوهر با تابش نور یووی صورت می پذیرد قطرات جوهر بلافاصله بعد از پاشش قطره ای خشک می شوند تا از حرکت جوهر جلوگیری شود.

     ثبات رنگ جوهر، این امکان را فراهم می کند تا حتی در هنگام چاپ چند لایه و چندین فایل رنگ، تثبیت رنگ حفظ شود که همین امر سبب مقاومت جوهر در شرایط آب و هوایی مختلف و در برابر نور آفتاب گردیده ،این ویژگی ها در کنار قابل شست و شو بودن ،این چاپ را برای استفاده در فضای خارجی مناسب می سازد.

     8 رنگ بودن دستگاه فلت بد خانه طراحان سام این امکان را به شما می دهد تا بدون محدودیت طرح های متنوع را به صورت ترنسپرنت (روی پلکسی شفاف) و یا چاپ رنگی به همراه سفید با وضوح بالا - تا 1200 نقطه در اینچ بر روی پلکسی چاپ کرده و با وارنیش این دستگاه می توانید مقاومت چاپ خود را در برابر خش پذیری بهبود بخشید .چاپ مستقیم روی پلکسی را می توان در رنگ ها و ضخامت های مختلف پلکسی در حداکثر ابعاد 310 در 160 سانتی متر و حداکثر ضخامت 10 سانتی متر انجام داد..

     از جمله ویژگی هایی که چاپ پلکسی خانه طراحان سام را متمایز می کند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

     o تصاویر با وضوح بالا با جزئیات بی نظیر
     o مناسب برای فضای داخل و فضای خارجی
     o مقاوم در برابر رطوبت و و نور آفتاب
     o دوام طولانی مدت چاپ
     o قابلیت شست وشو
    • قیمت چاپ پلکسی

     برای اطلاع از قیمت چاپ پلکسی گلاس به تلگرام شرکت پیام دهید و با کارشناسان فروش خانه طراحان سام در ارتباط باشید.

   تحویل سریع

   تحویل سریع

   خدمات 24 ساعته

   خدمات 24 ساعته

   تضمین بهترین کیفیت

   تضمین بهترین کیفیت

   ماشین آلات به روز

   ماشین آلات به روز

   ظرفیت بالای تولید

   ظرفیت بالای تولید

   مناسب ترین قیمت

   مناسب ترین قیمت

   مدیریت رنگ حرفه ای

   مدیریت رنگ حرفه ای

   دیدگاه


   Security code
   تصویر دیگر