• 021-87700017

  چاپ ست اداری

   • چاپ ست اداری
    • ست اداری مجموعه ای از اوراق اداری است که اغلب سربرگ، پاکت نامه و کارت ویزیت‎ را شامل می ‏شود که براساس طرح گرافیکی خاص و معین، جهت امور اداری و مکاتبات با دفاتر، شرکت ها، ادارات و... مورد استفاده قرار می گیرد‎.‎چاپ‏ ست اداری به دلیل بهره مند بودن از طراحی گرافیکی خاص، ‏نوعی هویت بصری مستقل برای هر مجموعه ایجاد می کند‎ .‎

     چاپ سربرگ

     عموما در شرکت ها و ارگانهای دولتی از برگه هایی استفاده می شود که سربرگ های مخصوص به آن شرکت را دارا هستند. این امر سبب می شود لوگوی شرکت دست به دست چرخیده شود و با کمترین هزینه بیشترین تبلیغات صورت بگیرد.
     از سوی دیگر هویت اصلی شرکت پنهان نمی ماند و علاوه بر تبلیغات، شفاف سازی در کارهای صورت گرفته بهتر انجام می شود.
     چاپ سربرگ بر روی برگه هایی با ابعاد گوناگون، با طرح ها و عنوان های مخصوص به خود شما صورت می گیرد. چاپ سربرگ به شما این امکان را می دهد که مکاتبات اداری پایدارتری را دنبال کنید.
     شما با توجه به سلیقه و نیاز خود می توانید چاپ ست اداری و چاپ سربرگ خود را متناسب با آرم و لوگوی شرکت با هر تم رنگی که تمایل دارید انتخاب کنید.
     اندازه معمول سربرگها قطع ‏‎ A4‎‏(7/9*21 ) است و بیشتر برای نامه نگاری های اداری استفاده ‏می شوند. در سربرگ ست اداری تاریخ، شماره پیوست، نشانی و تلفن حتما ذکر می شود. لوگو شرکت هم باید در ‏بالای سربرگ وجود داشته باشد.‏
     مشاوران و متخصصان چاپ ست اداری شما را به راحتی در این راستا یاری می کند. این امر سبب می شود تاثیر گذاری برند تجاری شما بهتر نمود پیدا کند.

     چاپ پاکت نامه

     برای مکاتبات اداری عموما از پاکت های نامه با چاپ مخصوص ست اداری استفاده می شود.
     پاکت نامه ها را در اندازه ای متناسب با سربرگ و معمولا افقی طراحی می کنند. در پاکت ‏نامه ها نشانی ، شماره تماس و برخی موارد دیگر قید می شود.‏
     به راحتی می توانید آدرس شرکت، یا آدرس سایت یا لوگوی برند تجاری خود را بر روی قسمت تاشو یا هر قسمت دیگری از پاکت که تمایل دارید، به چاپ برسانید.
     این امر شفاف سازی کارها و مکاتبات ست اداری شما را به شکل بهتری به نمایش می گذارد. چاپ پاکت نامه عرضی بر روی درب، طولی بر روی درب در اندازه های A4 ممکن است.
     همچنین می توانید پاکت نامه های A5 را به صورت عرضی و طولی بسته به نیاز و مصرف خود سفارش دهید. نمونه دیگری از پاکت ها هستند که به نام پاکت ژاپنی شهرت دارند و شما به راحتی می توانید به چاپ برند تجاری خود بپردازید.
     چاپ پاکت نامه اگر به درستی با کیفیت بالا به انجام برسد در معرفی برند تجاری شما تاثیر فوق العاده ای دارد. شما می توانید از تم های رنگی متفاوت و کاغذ های با کیفیت بالاتر در این راستا استفاده کنید. اگر از کاغذ هایی با سربرگ مخصوص شرکت و پاکت هایی با همین مضمون استفاده کنید، یک ست اداری شیک و زیبا را از آن خود کرده اید.

     چاپ برگه یادداشت

     برگه های ست اداری هستند که از آنها برای نوشتن مطالب، یادداشت برداری و ... ‏استفاده می شود.
     چاپ برگه یادداشت یکی از ابزارهای پر کاربرد در شرکت های تجاری می باشد. از همین رو باید در زمینه به چاپ رساندن لوگوی مناسب با طرح و تم رنگی مناسب در این راستا دقت لازم به عمل آید.
     شما به راحتی می توانید با ارائه یک برگه یادداشت با طرح و لوگوی مختص به خود اعتماد بیشتر مشتریان خود را جلب کنید. با چاپ برگه یادداشت برند تجاری و کسب و کار خود بر روی برگه های یادداشت می توانید برند سازی کنید و یک تم چاپ ست اداری مخصوص را برای خود تا سالیان سال در اختیار داشته باشید و به راحتی به معرفی خود در بین سایر رقبا بپردازید.
     پیام شما با استفاده از برگه های یادداشت چاپ شده در کمترین زمان ممکن منتقل می شود. شما می توانید با استفاده از کاغذ تحریر سفید، دفترچه یادداشت هایی با لوگوی شرکت تهیه کنید. از این دفترچه های یادداشت در نمایشگاه های تجاری یا سخنرانی ها به راحتی بهره بگیرید تا نگاه و توجه همگان را به خود و برند شخصیتان جلب کنید.

     چاپ کارت ویزیت

     چاپ ست اداری کارت ویزیت شرکت مهمترین برگه برای ارتباط شرکت با مخاطبان حضوری است که باید مهمترین اطلاعات شرکت مثل حوزه کاری و نحوه ارتباط با شرکت(نشانی، شماره تماس و ‏ایمیل) در آن قید شود. ‏
     برای معرفی خود و شرکتتان همیشه نیازمند به چاپ کارت ویزیت در این راستا خواهید بود. به همین منظور به شما توصیه می کنیم در زمان تهیه کارت ویزیت از افراد حرفه ای و خبره در این راستا کمک بگیرید تا بهترین چاپ و با کیفیت ترین کاغذ را برای شما اختصاص دهند.
     اگر معرفی شما در لحظه با استفاده از چاپ کارت ویزیت شیک و لوکس به انجام برسد بدون تردید در نگاه مشتری، شما و شرکت شما جلوه بهتری پیدا می کند.
     به شما توصیه می کنیم برای چاپ کارت ویزیت و ست اداری از افراد متخصص در این راستا مشاوره بگیرید تا به بهترین حالت ممکن کار تبلیغات و معرفی شما به دیگران به انجام برسد. ست های اداری با کمک کاغذهای سربرگ دار و پاکت های نامه سفارشی شما را در این جهت کمک می کنند.
     چاپ دیجیتال بهترین روش برای چاپ سریع و تیراژ پایین ست اداری با طراحی دلخواه و کیفیت مطلوب ‏است.‏
     اگر می خواهید در دنیای مدرن امروز متفاوت تر از دیگران با گام های بلندتر رو به جلو در حرکت باشید، به شما توصیه می کنیم با استفاده از چاپ ست اداری با کمترین هزینه ممکن و در کمترین زمان خود را به دیگران معرفی کنید.


     منابع مرتبط:Business card Wikipedia کارت ویزیت - ویکی پدیا، دانشنامه آزاد
    • قیمت ست اداری

     برای اطلاع از قیمت چاپ ست اداری با کارشناسان واحد فروش ما در تلگرام یا واتس آپ در تماس باشید.

     تلگرام: 09227135866
     واتس آپ: 09035679407

   تحویل سریع

   تحویل سریع

   خدمات 24 ساعته

   خدمات 24 ساعته

   تضمین بهترین کیفیت

   تضمین بهترین کیفیت

   ماشین آلات به روز

   ماشین آلات به روز

   ظرفیت بالای تولید

   ظرفیت بالای تولید

   مناسب ترین قیمت

   مناسب ترین قیمت

   مدیریت رنگ حرفه ای

   مدیریت رنگ حرفه ای

   دیدگاه


   Security code
   تصویر دیگر