• 021-87700017

  چاپ روی فلز

   • چاپ روی فلز
    • امروزه انواع صفحات فلزی ، در کنار شیشه و چوب ، کاربرد گسترده ای در دکوراسیون داخلی و خارجی دارند. چاپ روی فلز در انواع طرح ها با کیفیت و ماندگاری مطلوب بر روی سطوح فلزی از جنس های مختلف از جمله استیل،گالوانیزه، طلا و نقره، انجام می شود.

     صفحات فلزی چاپ شده در انواع تابلو های فلزی ،تابلو های راهنمای طبقات، تابلوهای سردر در شرکت ها و ادارات، استند های رومیزی فلزی، ، فضاهای داخلی ساختمان، تابلوهای نفیس، بخصوص عکس های پرتره شهدا در آرامگاهها کاربرد دارد.

     چاپ بر روی فلز با استفاده از دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. در این چاپ ، جوهر به طور مستقیم بر روی فلز اعمال می شود . پروسه خشک شدن جوهر با تابش نور یووی صورت می پذیرد قطرات جوهر بلافاصله بعد از پاشش قطره ای خشک می شوند تا از حرکت جوهر جلوگیری شود. ثبات رنگ جوهر، این امکان را فراهم می کند تا حتی در هنگام چاپ چند لایه ، تثبیت رنگ حفظ شود که همین امر سبب مقاومت هرچه بیشتر جوهر می گردد.

     8 رنگ بودن دستگاه فلت بد خانه طراحان سام این امکان را به شما می دهد تا بدون محدودیت طرح های متنوع رنگی را به همراه سفید و یا ترنسپرنت با وضوح بالا - تا 1200 نقطه در اینچ بر روی کاشی و سرامیک چاپ کرده و با وارنیش این دستگاه می توانید مقاومت چاپ خود را در برابر خش پذیری بهبود بخشید .چاپ مستقیم روی فلز را می توان در ابعاد مختلف تا حداکثر ابعاد 310 در 160 سانتی متر و حداکثر ضخامت 10 سانتی متر انجام داد.
    • قیمت چاپ فلز

     برای اطلاع از قیمت چاپ مستقیم روی فلز با کارشناسان واحد فروش ما در تلگرام یا واتس آپ در تماس باشید.

     تلگرام: 09227135866
     واتس آپ: 09035679407

   تحویل سریع

   تحویل سریع

   خدمات 24 ساعته

   خدمات 24 ساعته

   تضمین بهترین کیفیت

   تضمین بهترین کیفیت

   ماشین آلات به روز

   ماشین آلات به روز

   ظرفیت بالای تولید

   ظرفیت بالای تولید

   مناسب ترین قیمت

   مناسب ترین قیمت

   مدیریت رنگ حرفه ای

   مدیریت رنگ حرفه ای

   دیدگاه


   Security code
   تصویر دیگر