چاپ فلز

 • چاپ عکس روی فلز

  چاپ عکس روی فلز

  امروزه انواع صفحات فلزی ، در کنار شیشه و چوب ، کاربرد گسترده ای در دکوراسیون داخلی و خارجی دارند. چاپ روی فلز، به صورت چاپ مستقیم و در دستگاه فلت بد صورت می گیرد، و انواع طرح ها را با کیفیت و ماندگاری خوب بر روی سطوح فلزی از جنس های مختلف ایجاد می کند.
  صفحات فلزی چاپ شده در انواع تابلو های راهنمایی رانندگی، تابلو فلکسی تبلیغاتی سطح شهر، نماهای ساختمانی، تابلوهای نفیس، بخصوص عکس های پرتره شهدا در آرامگاهها کاربرد دارد.
 • قیمت چاپ روی فلز

  جهت سفارش چاپ روی فلز در تهران و شهرستان و همچنین استعلام قیمت چاپ روی فلز می توانید از طریق لینک تلگرام و یا از طریق لینک تماس با ما زیر با کارشناسان خانه طراحان سام در ارتباط باشید.

  تماس با ما
 • سفارش چاپ روی فلز

  جهت سفارش چاپ روی فلز در تهران و شهرستان و همچنین استعلام قیمت چاپ روی فلز می توانید از طریق لینک تلگرام با کارشناسان خانه طراحان سام در ارتباط باشید.
  فقط چند دقیقه طول می کشد تا عکس های خود را از طریق ایمیل یا تلگرام برای ما ارسال و خدمات چاپ روی فلز را در بهترین کیفیت از ما دریافت کنید برای ارتباط با ما لطفا روی لینک تماس با ما زیر کلیک کنید.

  تماس با ما
تحویل سریع

تحویل سریع

خدمات 24 ساعته

خدمات 24 ساعته

تضمین بهترین کیفیت

تضمین بهترین کیفیت

ماشین آلات به روز

ماشین آلات به روز

ظرفیت بالای تولید

ظرفیت بالای تولید

مناسب ترین قیمت

مناسب ترین قیمت

مدیریت رنگ حرفه ای

مدیریت رنگ حرفه ای

Tags: چاپ دیجیتال, خدمات چاپ, خدمات چاپ مستقیم, چاپ مستقیم روی فلز, چاپ, چاپ مستقیم, چاپ دیجیتال مستقیم, چاپ فلز, چاپ روی فلز, چاپ رنگی روی فلز, چاپ لوگو روی فلز

دیدگاه


Security code
تصویر دیگر

Google Analytics Alternative