• 021-87700017

  چاپ فضای داخلی و خارجی

  • چاپ فضای داخلی و خارجی

   چاپ فضای خارجی

   یکی از اصلی‌ترین و کاربردی‌ترین راهکارهای تبلیغات جهت دیده شدن، معرفی و اطلاع‌رسانی محصولات و خدمات در تمام کسب و کارها (گذشته، حال و آینده) و همچنین عمده‌ترین روش تبلیغات در سطح شهر، چاپ فضای خارجی است.‏ ‏ ویژگی‌های اصلی مدیا تبلیغات در فضای خارجی اندازه بزرگ‌تر از معمول ، استحکام در برابر پارگی و دارا بودن مقاومت مناسب در ‏برابر شرایط فضای بیرونی، مثل آب و رطوبت (ضد آب بودن)، باد و آفتاب است.

   چاپ فضای داخلی

   چاپ فضای داخلی (بسته) ، کلیه چاپ های دیجیتالی است که در محیط های سر پوشیده قرار ‏می گیرد و در معرض تاثیرات فضای بیرونی، مثل نور خورشید، گرما و سرما رطوبت ( باران) و غیره نیست. ویژگی این چاپ ها ‏این است که در فاصله ی کمی نسبت به مخاطب قرار می گیرد‏ و به این دلیل باید از نظر وضوح و رنگ، کیفیت بالایی داشته ‏باشد. ‏ در هر کسب و کاری ایجاد فضایی جذاب، شیک، مدرن و متناسب با نوع حرفه اهمیت دارد و در احساس مثبت و حس ‏رضایتمندی مخاطبان، مشتریان و همکاران تاثیر به سزایی می گذارد. این چاپ، مناسب تبلیغات در فضاهـای داخلی(بسته)، طراحی داخلی و ارائه‌ی آثار ماندگار است. محصولات تولید شده توسط این نوع از چاپ دیجیتال، شامل انواع پوستر های نمایشگاهی، استندهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی، دکور غرفه های نمایشگاهی، کارهای هنری و غیره است که همگی از نظر رنگ و وضوح تصاویر باید از کیفیت خیلی خوبی برخوردار باشند.

   دیگر محصولاتی که می تواند در دسته چاپ دیجیتال فضای داخلی و خارجی قرار گیرد عبارت است از :

   - چاپ روی سازه های نمایشگاهی مانند: رول آپ ، پاپ آپ نمایشگاهی ، میز کانتر و...
   - چاپ تابلو های پشت نور یا بک لایت (backlit)
   - چاپ روی انواع فوم برد و تخته شاسی
   - چاپ بنرهای بدون بافت و دارای کیفیت بالا
   - چاپ روی فیلم های متالایز(چاپ متالایز)
   - چاپ آثار نقاشی با کیفیت و ماندگاری بسیار بالا
   - چاپ برچسب برای کار بر روی انواع سطوح
   - چاپ تصاویر و نقوش گرافیکی روی دیوارها و سطوح کف اتاق ها و سالن ها

   مــجموعه خانه طراحان سام، در صورت هماهنگی، بصورت ۲۴ ساعته با بهره‌گیری از این دستگاه ها و بــکارگیری نرم افزار مدیریت رنگ، تصاویر و طرح ها را به رنگ واقعی آن ها چاپ می کند.
   چاپ دیجیتال فضای داخلی تا عرض 150 سانتی‌متر امکان پذیر است که بر روی مدیاهایی مثل کوتد،گلاسه ،کاغذ عکس، بک لایت،کاغذ متالایز و بوم قابل ارائه است. پایه جوهری (حلال) در این نوع چاپ آب است و برای افزایش ماندگاری و استحکام آن از لمینت گرم و سرد استفاده می شود.

   چاپ فضای داخلی و خارجی در مجموعه خانه طراحان ‏سام با بهره گیری از به‌روزترین نرم افزارهای چاپِ مدیریت رنگ و دستگاه های مدرن به شما عرضه می شود.‏