• 021-87700017

  چاپ پوستر     • چاپ پوستر چیست؟

      پوستر برای اعلان خبر و اطلاع رسانی در مورد رویدادها و موضوعات مختلف با محتوای علمی، آموزشی، هنری، پزشکی، تجاری و .. است که از جنس کاغذ گلاسه در گرماژ 100 تا 300 بوده و عموما به ‏صورت عمودی یا افقی طراحی و چاپ شده و در محل عبور و مرور افراد به نمایش گذاشته می‌شود. ابعاد طراحی پوستر باید مناسب برای مشاهده از ‏فاصله نزدیک باشد.

      چاپ پوستر گلاسه ارزان‌ترین روش تبلیغاتی است که به صورت یک رو و دورو، تمام رنگی یا سیاه و سفید در سایزهای مختلف ++a3, a3 و a4 بدون محدودیت در طرح و رنگ با توجه به هدف مورد نظر چاپ شده و در معرض دید افراد مختلف قرار گرفته و با ارسال پیام سازمان با سرعت زیاد و هزینه کم به مخاطب موجب تبلیغ برند تجاری و در نتیجه ارتقای فروش می‌گردد.

      چاپ پوستر را هم در فضای داخلی و هم در فضای خارجی مانند انواع نمایشگاه‌ها، کنگره‌های علمی، گردهمایی‌ها، همایش‌ها، سمینارها، اجراهای تئاتر و کنسرت، ‏رویدادهای هنری و... می‌توان مورد استفاده قرار داد.

      از آنجایی که پوستر برای جلب توجه از فاصله دور استفاده می‌شود، لذا کیفیت رنگ و چاپ پوستر اهمیت بسیار بالایی در جذب مخاطب دارد در خانه طراحان سام چاپ پوستر با بهترین کیفیت، بالاترین دقت و در کمترین زمان با استفاده از بهترین دستگاه‌های چاپ دیجیتال و جوهرهای مرغوب اروپایی به مشتری ارائه می‌شود.

      برای افزایش ماندگاری و مقاومت پوسترها در برابر شرایط محیطی از قبیل باد، باران و نور خورشید و ... می‌توان روکشی از لمینت و سلفون به صورت مات و براق بر روی آن کشید.

      چاپ پوستر بزرگ

      پوسترهای بزرگ برای استفاده در مکان‌های مختلف مانند نمایشگاه‌های کتاب، مطب پزشکان، آرایشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها و ... جهت اطلاع رسانی و معرفی محصولات و خدمات کاربرد دارد.

      با چاپ پوستر بزرگ (چاپ گلاسه، چاپ کتد و چاپ عکس) در عرض‌های بالا با استفاده از دستگاه‌های فضای داخلی و خارجی، می توان از طریق تصویری با افراد گوناگون در همایش‌ها و مجالس مختلف ارتباط برقرار کرده و هدف خود را به آنان ابلاغ نمود. یکی از رایج ترین راه‌هایی که این روزها به منظور بازاریابی بهتر مورد استفاده قرار گرفته است چاپ پوستر بزرگ است.

      چاپ پوستر دیواری

      فرم، رنگ و فونت از جمله مواردی است که باید در چاپ پوستر دیواری به آن توجه شود. از آنجایی که برای چاپ پوسترهای دیواری به منظور کارهای تبلیغاتی نیز استفاده می‌شود نیازی نیست که این سری از کارها در شکل های نامتعارف و بزرگ به چاپ برسد. اگر این کارها زیاد از حد شلوغ و رنگی باشد مفهوم اصلی را بیان نمی‌کند به همین خاطر در چاپ پوستر دیواری باید سعی شود از رنگ کمتر و طرح ساده تر استفاده شود. این امر سبب می شود چاپ پوستر دیواری مفهومی تر و آسان تر موضوع را بیان کند. وظیفه اصلی پوستر عنوان یک خبر است بنابراین باید توجه شود مفهوم در کوتاه ترین زمان ممکن با استاندارد و اصول تبلیغاتی به نمایش گذاشته شود.

      چاپ پوستر تبلیغاتی

      چاپ پوستر تبلیغاتی با انواع کاغذهای چاپ دیجیتال، طراحی خلاقانه، متن و عکس تاثیرگذار یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی، بازاریابی و اطلاع رسانی مقرون به صرفه است. پوستر ابزاری است که در سایزهای مختلف و به صورت یک رو و دورو برای معرفی محصول و خدمات خاص و جدید، ارائه اطلاعات، خبر دادن رویداد و وقایع خاص به صورت چسباندن روی دیوار یا نصب روی شاسی و... در محل عبور و مرور افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد و به راحتی با مخاطب ارتباط برقرار کرده و هدف را منتقل می‌کند.

      چاپ پوستر ارزان

      پوسترها در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی در موضوعات مختلف و طراحی و زیباسازی محیط‌های گوناگون کاربردهای فراوانی دارند.

      چاپ پوستر نسبت به انواع تبلیغات دیگر هزینه کمتری داشته و ارزانترین نوع تبلیغ است شرکت‌های تازه تاسیس یا شرکت های کوچک می‌توانند با حداقل بودجه مخاطبان زیادی را تحت تاثیر قرار داده و برند، کسب و کار و خدمات و محصولات خود را معرفی نمایند و یا جهت زیباسازی منزل یا محیط کار با هزینه کم از چاپ پوستر ارزان استفاده کنند. برای داشتن پوستری زیبا، با کیفیت و تاثیرگذار طراحی پوستر در کنار چاپ پوستر اهمیت ویژه‌ای دارد.

      چاپ پوستر پشت چسبدار

      پوسترها به صورت های گوناگون در معرض نمایش قرار داده می‌شوند. نوع دیگری از پوستر چاپ پوستر پشت چسبدار است که پشت آن چسبدار شده و به راحتی بر روی سطوح مختلف قابل نصب است و در معابر عمومی پر رفت و آمد چسبانده می‌شود تا توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب نماید و افراد در حین عبور و مرور آن‌ را مشاهده کنند.

      چاپ پوستر فوری

      چاپ دیجیتال برای چاپ فوری پوستر در زمان کم با بهترین کیفیت گزینه بسیار مناسبی است. دستگاه‌های ‏دیجیتال می توانند در ‏کم ترین زمان با سرعت و دقت بالا پوستر‌های رنگی، سیاه و سفید به صورت یک رو چاپ کنند.

      چاپ پوستر دلخواه

      برای چاپ پوستر دلخواه باید توضیحات و عکس‌های ارائه شده در پوستر متناسب با محصول و خدمات باشد و اصل صداقت در آن رعایت شود، در چاپ متون از فونت مناسب برای نوشته ها استفاده شود و همچنین ابعاد پوستر متناسب با فاصله عابران از محل نصب پوستر در نظر گرفته شود، طراحی گرافیکی خلاقانه متناسب با محصول ارائه شده باشد تا بیننده را به خود جلب نماید، چاپ پوستر به درستی با دستگاه‌های باکیفیت انجام گیرد و برای افزایش دوام و مقاومت آن در برابر سایش، نور و باران و ... از روکش سلفون یا لمینت استفاده شود. با رعایت نکات بالا پوستر به صورت دلخواه چاپ خواهد شد.

      چاپ پوستر سه بعدی

      پوستر سه بعدی در طرح های مختلف نظیر منظره، درخت، پرتره و ... چاپ شده و به عنوان طراحی و دکوراسیون داخلی برای زیباسازی محیط کار یا منزل و اتاق کودک مورد استفاده قرار می‌گیرد و در قسمتی از دیوار یا سقف چسبانده می‌شود. این پوستر به راحتی قابل نصب و تمیز شدن است.

      چاپ پوستر تولد

      پوستر تولد در انواع طرح و رنگ مورد علاقه افراد یا هماهنگ با تم تولد برای نصب روی دیوار محل برگزاری جشن تولد چاپ می‌شود.

      با استفاده از پوستر تولد می توان پشت زمینه عکس‌های یادگاری جشن تولد را به انیمیشن یا طرح مورد علاقه خود تغییر داد و زیبایی آن را چندین برابر کرد.

      انواع چاپ پوستر

      چاپ انواع پوستر در خانه طراحان سام با گرماژ 100 تا 300 گرم به صورت سیاه و سفید یا رنگی با سایزهای ++a3, a3 و a4انجام می‌گیرد که بسته به نوع کار می‌توان آن‌ها را انتخاب کرد همچنین سایزهای بزرگتر با چاپ دیجیتال لارج فرمت تا عرض 150 سانتی متر و بزرگتر از عرض 150 سانتی متر با استفاده از دستگاه‌های outdoor در عرض 3 و 5 متر چاپ می‌گردد.

      چاپ پوستر a3

      ابعاد پوستر a3 به صورت 29.7*42 سانتی‌متر است.

      چاپ پوستر a3 با انواع جنس‌های مختلف در گرماژ 100 تا 300 گرم به صورت یک رو و دورو بدون محدودیت رنگ می‌باشد. جهت افزایش استحکام و ماندگاری پوستر از پوشش‌ مات و براق سلفونی و لمینتی استفاده می‌شود. پوسترهای a3 ‎برای انواع نمایشگاه‌ها و سمینارها، گردهمایی‌ها، همایش‌ها، ‏رویدادهای علمی و هنری و... به کار می‌روند.‏

      چاپ پوستر a4

      چاپ پوستر a4 در ابعاد 21*29.7 سانتی متر به صورت سیاه و سفید یا رنگی بر روی کاغذهای چاپ دیجیتال با گرماژ 100 تا 300 گرم در کمترین زمان با کیفیت زیاد بدون محدودیت رنگ و توسط دستگاه چاپ دیجیتال با رنگ‌های زنده و شفاف انجام می‌گیرد و برای جلوگیری از سایش و از بین رفتن رنگ ها از روکش سلفون و لمینت می توان استفاده کرد.

      چاپ پوستر ++a3

      چاپ پوستر ++a3 با جنس‌های مختلف مناسب برای چاپ دیجیتال در گرماژ 100 گرم تا 300 گرم به صورت یک رو و دورو، رنگی یا سیاه و سفید با دستگاه‌های چاپ دیجیتال در زمان کم با کیفیت زیاد و رنگ‌های زیبا و براق انجام می‌گیرد. برای افزایش ماندگاری رنگ و چاپ و جلوگیری از سایش رنگ‌ها و همچنین مقاوم کردن پوستر در برابر نور شدید و رطوبت و ... از روکش سلفون و لمینت (مات و براق) می توان استفاده کرد.

      جنس پوستر، ابعاد، گرماژ و ماندگاری چاپ

      کاغذ چاپ پوستر از جنس کاغذهای چاپ دیجیتال با گرماژ 100 تا 300 گرم است.

      عموما پوسترها بر حسب موارد استفاده، سایزهای متفاوتی دارند از جمله كاغذهایی با سایز a3 ، كاغذهایی با سایز ++a3، كاغذهایی با سایز a4 که به صورت یک رو و دورو، سیاه و سفید یا رنگی چاپ می‌شوند.

      برای افزایش مقاومت و ماندگاری چاپ پوستر و جلوگیری از سایش و از بین رفتن رنگ ها در برابر شرایط محیطی مانند باد، باران و نور خورشید و ... می‌توان از روکش سلفون و لمینت به صورت مات و براق استفاده کرد.

      کاربرد چاپ پوستر

      • چاپ پوستر کاغذ دیواری برای طراحی داخلی، زیباسازی محیط کار، منزل، اتاق کودک و ...
      • چاپ پوستر برای اطلاع رسانی رویداد و وقایع مهم، فراخوان حضور در مراسم‌ها و برنامه های مختلف در مکان‌های پر رفت و آمد مانند نمایشگاه‌ها، کنسرت‌ها، سینماها و...
      • چاپ پوستر تولد برای دیزاین محیط برگزاری جشن تولد
      • چاپ پوستر برای انتقال پیام‌های انتخاباتی، ارائه مقالات علمی و ...
      • چاپ پوستر برای اطلاع رسانی از تخفیف‌ها به مناسبت اعیاد مختلف و یا افتتاح یک مکان جدید، یا حراج های فصلی
      • چاپ پوستر تبلیغاتی جهت معرفی محصولات و خدمات خود به شرکت های گوناگون، مشتریان و ...
      • چاپ پوسترهای بزرگ ‎برای نمایشگاه‌ها، همایش‌ها، سمینارها، گردهمایی‌ها، ‏رویدادهای علمی و هنری، ارائه های دانشجویی و ...
      • چاپ و نصب پوستر آموزشی در آموزشگاه‌ها برای انتقال مفاهیم آموزشی
      • معرفی اهداف تجاری و برند شرکت به شرکت های دیگر و ترویج کسب و کار
      • چاپ پوستر شاسی برای نصب عکس و تصاویر مختلف

      مزایا و معایب چاپ پوستر

      • اطلاع رسانی و انتقال پیام به مشتریان با کمترین هزینه و در کمترین زمان
      • تبلیغات فوری، موثر، ارزان و با کیفیت در تیراژ بالا برای معرفی محصول و خدمات ویژه
      • برقراری ارتباط با مخاطبان و مشتریان
      • تنوع در طرح، ابعاد، گرماژ و جنس
      • براقیت و درخشندگی پوستر گلاسه
      • بدون محدودیت در رنگ
      • رنگ‌بندی چشم نواز و زیبا
      • کیفیت و وضوح فوق العاده تصاویر و متون
      • معرفی و شناسایی یک برند تجاری به اقشار مختلف

      مراحل تولید پوستر و نحوه نصب آن

      پس از دریافت فایل مشتری در ابعاد مشخص، گرماژ و جنس کاغذ مشخص شده و چاپ انجام می‌گیرد. پس از عملیات چاپ طبق درخواست مشتری روکشی از سلفون یا لمینت روی آن کشیده می‌شود.

      برای نصب پوستر می‌توان از پشت چسبدار کردن آن استفاده کرد تا به راحتی روی سطوح مختلف چسبانده شود و همچنین می‌توان آن را روی شاسی نصب نمود.

      مراحل سفارش چاپ پوستر

      برای سفارش چاپ پوستر لازم است فایلی که مشتری ارسال می کند به صورت لایه بسته با فرمت هایTiff و PSD باشد.

      پس از ارسال فایل توسط مشتری و بررسی توسط اپراتور، سفارش ثبت شده و زمان انجام کار و تحویل محصول پس از بررسی مقدار کار چاپ (محاسبه بر اساس متراژ)، ابعاد، حجم، اندازه و تعداد کار به مشتری اعلام می‌گردد (این زمان از یک ساعت تا یک روز متفاوت است).

      نحوه ارسال پوستر

      ارسال این محصول به تمام نقاط تهران با استفاده از آژانس، خدمات حمل و نقل اینترنتی و پیک موتوری انجام می‌گیرد و همچنین ارسال به کلیه شهرهای جهان و ایران از طریق زمینی، دریایی و هوایی امکان پذیر است.

      سه پارامتر اصلی در طراحی چاپ پوستر

      1- رنگ :

      روانشناسی رنگ ها در طراحی چاپ پوستر دیواری باید رعایت شود. به عنوان مثال استفاده از رنگ های سرد و گرم هر کدام پروسه مخصوص به خود را دارد. رنگ های گرم بهتر است برای تبلیغات در زمینه لباس یا خوراکی مورد استفاده قرار بگیرد زیرا سبب می شود هیجان بیشتری در افراد القاء شود. از سوی دیگر از رنگ های سرد توصیه می‌شود برای کارهایی که نیاز به آرامش روحی روانی دارد استفاده شود. به عنوان مثال معرفی کارهای خدماتی که احساس امنیت بیشتری را با آرامش در افراد ایجاد می‌کند.

      2- فرم :

      فرم ها نیز همانند رنگ ها دارای اصول و قواعدی مشخص هستند. به عنوان مثال از خطوط سنگین برای کارهای تبلیغاتی شرکت های خودروسازی استفاده می‌شود تا بازخورد مناسب تری داشته باشد و از خطوطی که منحنی بیشتری دارند بر اساس قوانین و اصول طراحی در زمینه عروسک سازی و تبلیغات خوراکی‌ها بیشتر استفاده می‌شود.

      3- فونت :

      فونت ها نیز در زمان چاپ پوستر دیواری باید رعایت شود. شما برای چاپ طرح ها باید اصول استاندارد را رعایت کنید به عنوان مثال المان های جغرافیایی با المان هایی که برای چاپ یک تبلیغ کارتنی مورد استفاده قرار می‌گیرد بسیار متفاوت است. با رعایت این اصول در طراحی چاپ پوستر خود می‌توانید بهترین پوستر را در دید عموم مردم قرار دهید.      منابع مرتبط: پوستر - ویکی پدیا، دانشنامه آزاد
     • قیمت چاپ پوستر

      قیمت چاپ پوستر بر اساس مقدار تیراژ، زمان، جنس، سایز، گرماژ کاغذ پوستر و نوع روکش آن محاسبه می‌گردد.

      برای اطلاع از قیمت چاپ پوستر با کارشناسان واحد فروش ما در تلگرام یا واتس آپ در تماس باشید.

      تلگرام: 09227135866
      واتس آپ: 09035679407   • چاپ دیجیتال پوستر

    چاپ دیجیتال پوستر

   تحویل سریع

   تحویل سریع

   خدمات 24 ساعته

   خدمات 24 ساعته

   تضمین بهترین کیفیت

   تضمین بهترین کیفیت

   ماشین آلات به روز

   ماشین آلات به روز

   ظرفیت بالای تولید

   ظرفیت بالای تولید

   مناسب ترین قیمت

   مناسب ترین قیمت

   مدیریت رنگ حرفه ای

   مدیریت رنگ حرفه ای

    

   محصولات مرتبط:

    

   دیدگاه


   Security code
   تصویر دیگر