• 021-87700017

چاپ روی چرم طبیعی

  • چاپ چرم طبیعی
  • چاپ روی چرم طبیعی
   • قطعات چرمی محبوبیت زیادی برای بکارگیری در لباس و همچنین مدیاهای تبلیغاتی دارد. امروزه از چرم در چاپ دیجیتال هم به طور گسترده ای استفاده می شود به طوریکه چاپ دیجیتال مدیای چرم یا چرم مصنوعی در سایت های چاپ دیجیتال بخش مهمی است و توسط دستگاه چاپ مستقیم فلت بد در رنگ ها و شکل های مختلف صورت می گیرد. چاپ روی چرم بدین معنی است که پروژه بعدی شما می تواند کاملا سفارشی شود و چرم شما و طراحی شما با چاپ رنگ ها از شکوه برخوردار باشند.

    شما می توانید به راحتی طرح های مختلف را روی کیف چرمی، تبلوهای نفیش چرمی، سررسید و دفترچه های چرمی، قاب گوشی چرمی و ده ها چرم ساخته دیگر چاپ کنید.

    چاپ بر روی چرم با استفاده از دستگاه فلت بد یووی روی انواع چرم در رنگ ها و جنس های مختلف انجام می شود. در این چاپ ، جوهر به طور مستقیم بر روی چرم اعمال می شود . پروسه خشک شدن جوهر با تابش نور یووی صورت می پذیرد قطرات جوهر بلافاصله بعد از پاشش قطره ای خشک می شوند تا از حرکت جوهر جلوگیری شود.

    ثبات رنگ جوهر، این امکان را فراهم می کند تا حتی در هنگام چاپ چند لایه ، تثبیت رنگ حفظ شود. 8 رنگ بودن دستگاه فلت بد خانه طراحان سام این امکان را به شما می دهد تا بدون محدودیت طرح های متنوع رنگی را به همراه سفید و یا ترنسپرنت با وضوح بالا - تا 1200 نقطه در اینچ بر روی چرم چاپ کرده و با وارنیش این دستگاه می توانید مقاومت چاپ خود را در برابر خش پذیری بهبود بخشید.چاپ مستقیم روی چرم را می توان در ابعاد مختلف تا حداکثر ابعاد 310 در 160 سانتی متر و حداکثر ضخامت 10 سانتی متر انجام داد.

    انواع چرم

    چرم‌ها در صنعت چرم به سه دسته چرم سبک، چرم نیمه سنگین و چرم سنگین تقسیم می‌شوند که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند و برای مصارف مختلف به کار می‌روند.

    • چرم سبک:این چرم به علت نازک بودن و ظرافتی که دارد برای ساخت پوشاک، دستکش و ... کاربرد دارد و اگر از نوع کیفیت پایین آن استفاده شود برای آستر کفش و لباس مناسب است و از پوست گوسفند، بز، بزغاله و بره به دست می‌آید.
    • چرم نیمه سنگین:این چرم به علت کمیاب و گران قیمت بودن در ساخت محصولات لوکس و تزئینی کاربرد دارد و از پوست حیواناتی مانند کروکودیل و شتر مرغ به دست می‌آید.
    • چرم سنگین:این چرم به علت زیبایی، مقاومت و استحکام بالا برای ساخت زیره و رویه کفش، کیف و ...کاربرد دارد و از پوست حیواناتی مانند گاو ،گاومیش ،گوساله و شتر به دست می‌آید.
   • قیمت چاپ چرم طبیعی

    برای اطلاع از قیمت چاپ چرم طبیعی با کارشناسان واحد فروش ما در تلگرام یا واتس آپ در تماس باشید.

    تلگرام(جهت ثبت سفارش): 09227135866
    واتس آپ(جهت مشاوره): 09035679407

  تحویل سریع

  تحویل سریع

  خدمات 24 ساعته

  خدمات 24 ساعته

  تضمین بهترین کیفیت

  تضمین بهترین کیفیت

  ماشین آلات به روز

  ماشین آلات به روز

  ظرفیت بالای تولید

  ظرفیت بالای تولید

  مناسب ترین قیمت

  مناسب ترین قیمت

  مدیریت رنگ حرفه ای

  مدیریت رنگ حرفه ای