• 021-87700017

  استند ایکس

   • Sefiid
    • استند ایکس ‏‎ (x-stand)‎یا استند ایکس بنر، سازه ای بسیار سبک برای نمایش اعلانات، طرح ها و ‏تصاویر است که از یک استند ساده و بنری که با طرح عمودی روی آن قرار می گیرد، ‏تشکیل شده است. استند ایکس ساده ترین و پر کاربردترین سازه‌ی تبلیغاتیِ پرتابلِ نمایشگاهی است. ‏اندازه معمول استند ایکس 200*90 است. استندها با توجه به قابلیت تعویض بنرشان از نظر اقتصادی به ‏صرفه هستند.

     چاپ استند در فضاهای نمایشگاهی، غرفه ها، فروشگاه ها، سرسراها، همایش ها و دیگر اماکنی که اطلاع ‏رسانی و تبلیغ برای مخاطبین عبوری مورد نظر است به کار می رود.‏

     بنر استند

     بنر استند در دنیای تبلیغات و بازاریابی برای خود شهرت زیادی کسب کرده اند. محبوبیت آنها روز به روز بیشتر می شود. این بنرها به طور کلی در نمایشگاه ها و محیط های داخلی و محیط های بیرونی مثل مغازه و جاهای دیگر قابل استفاده اند.

     استندهای ایکس بهترین و ارزانترین راه حل برای کسب و کاری هایی هستند که می خواهند توجه مشتری های جدید را جذب کنند. می توانید استند ایکس خود را به طور سفارشی طراحی کنید. مثلا می توانید با یک طراحی براق کسب و کار خود را آن طور که لایق است به نمایش بگذارید.

     اگر قصد دارید برای استند ایکس بنر طراحی کنید، دانستن سایز درست آن یکی از دغدغه های اصلی طراحان است. عمدتا سایز بین المللی برای چاپ بنر مخصوص استند ایکس 90 سانتی متر در 200 سانتی متر است. اگر اینچ در نظر بگیریم؛ سایز بنر استند ایکس 24 در 60 میباشد.

     چاپ استند

     چرا سازه نمایشگاهی بعدی خود را بنر ایکس انتخاب کنیم؟

     بنرهای رول آپ متنوع هستند و چندین طرح را می توان در آن به نمایش گذاشت. این نوع بنر استند ها مقرون به صرفه بوده و خیلی خوب مشتری را جذب می کنند. بنرهای ایکس هم یکی دیگر از راه حل های مناسب است که خواسته های شما را می تواند بهتر و بیشتر پاسخ دهد.

     چرا این نوع سازه های نمایشگاهی برای معرفی کسب و کار من گزینه بسیارعالی هستند؟

     استند ایکس که به آن ها بنرهای ایکس فریم هم می گویند از یک ساختار X مانند طراحی شده اند. اگر طرحی را روی این قالب های ایکس مانند نصب کرده باشید، قطعا متوجه می شوید که گوشه ها از چهار نقطه کشیده می شوند. این بنرها مشتری های بالقوه را خیلی خوب جذب می کنند. بنرهای ایکس مزایای خیلی زیادی دارند که مهمترین آن ها ارزان قیمت بودن و راحتی استفاده از آن هاست. به همین سبب از گزینه های خوب برای معرفی کسب و کار محسوب می شوند.

     در زیر به دلایلی اشاره می کنیم که نشان می دهد چرا بنر استند ایکس و بنرهای رول آپ برای کسب و کار ها انتخاب موثری است. می توانید بنرهای بسیارعالی را با رنگ ها، طرح ها و سایزهای متفاوت بسازید. آن ها خیلی مدرن، ترندی و خوش استفاده هستند. اگر قصد دارید در نمایشگاه حضور داشته باشید یا نمایشگاهی را طراحی کنید، بنرهای ایکس و بنرهای رول آپ خیلی به شما کمک می کنند و فورا می توانید نمایشگاه خود را دایر کنید. استند ایکس ها خیلی کم وزن هستند و به راحتی نصب می شوند. برخی از آن ها را با آلومینیوم محکم و بادوامی می سازند و سال های درازی را می توان از آن ها استفاده کرد.
     انعطاف پذیر بودن و قابل حمل بودن از ویژگی های دیگر این بنر استند هاست. از آن ها می توان در پیاده روها، مهمانی ها، رویدادها و خیلی از جاهای دیگر استفاده کرد.

     مزایای استند ایکس در یک نگاه :

     ● ارزان قیمت بودن
     ● قابل حمل بودن
     ● سبک بودن
     ● انعطاف پذیر بودن
     ● جنس آلومینیومی
     ● یکبار مصرف نبودن
     ● طراحی زیبا و دلنشین
     ● طراحی مدرن و ترندی
     ● نصب آسان
    • قیمت استند ایکس

     برای اطلاع از قیمت ساخت استند ایکس با کارشناسان واحد فروش ما در تلگرام یا واتس آپ در تماس باشید.

     تلگرام: 09227135866
     واتس آپ: 09035679407

   دیدگاه


   Security code
   تصویر دیگر