• 021-87700017

  چاپ کامپوزیت

   • چاپ مستقیم کامپوزیت
   • چاپ روی کامپوزیت
    • ورق کامپوزیت در واقع به ترکیب ماتریس (ماده اصلی زمینه) با مواد تقویت کننده گفته میشود.ورق کامپوزیت آلومینیوم در واقع یک لایه پلی اتیلن است که با دو ورق آلومینیومی پوشیده میشود و یکی از این ورق ها دارای پوشش رنگی می باشد که قابلیت چاپ دارد.

     کامپوزیت به دلایل بسیاری از جمله ارزان بودن نسبت به متریال های دیگر ، سبک تر بودن و همچنین استحکام بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

     چاپ تابلو کامپوزیت در دسته چاپ های متریال سخت قرار می گیرد.

     کامپوزیت ماده ای ترکیبی ساخته شده از دو یا چند ماده با خواص فیزیکی و شیمیایی متفاوت است که پس از تولید ماده حاصل شده خصوصیات متفاوتی از ماهیت اولیه خود دارد . سبکی، دوام بالا، ضد آب بودن و نصب و اجرای ساده صفحات کامپوزیت از ویژگی های آن به شمار می رود. ورق های کامپوزیت در انواع و جنس‌های مختلف وجود دارد که در بازار ایران استفاده از ورق های آلومینیومی رواج دارد. ورق های کامپوزیت در ابعاد 320 در 125 و ضخامت های 2 تا 5 میل در بازار عرضه می گردد. امروزه استفاده از صفحات کامپوزیت در ساخت دکورهای فضای داخلی و خارجی و همچنین نماها کاربرد فراوان دارد.همچنین در ساخت غرفه نمایشگاهی ، تابلو های تبلیغاتی با ماندگاری بالا، سقف کاذب، پوشش ستون، پارتیشن بندی پرکاربرد می باشد.

     چاپ دیجیتال کامپوزیت به صورت چاپ مستقیم در دستگاه فلت بد با بهترین کیفیت خروجی چاپ و رنگ صورت می گیرد. چاپ UV نوعی از چاپ دیجیتالی است که از اشعه فرا بنفش برای خشک کردن جوهر استفاده میکند. همان طور که پرینتر جوهر را بر روی سطح مورد نظر توزیع می کند، لامپUV مخصوص طراحی شده در دستگاه چاپ فورا ، اقدام به خشک کردن جوهر می کند. از آنجا که اشعه یو وی فورا هر جوهر چاپی را خشک می کند، نقاط جوهر مرطوب فرصت پخش شدن پیدا نمی کنند و در نتیجه جزئیات بسیار دقیق تر می شوند. علاوه بر این، جوهر های UV مقاوم در برابر تغییرات محیطی از جمله نور آفتاب و باران بوده و مقاومت چاپ را در برابر کمرنگ شدن و رنگ پریدگی افزایش می دهد. این فرایند سازگار با محیط زیست است زیرا باعث تولید مقدار کمیVOC (ترکیب آلی فرار)، بو و گرما می شود.

     8 رنگ بودن دستگاه فلت بد خانه طراحان سام این امکان را به شما می دهد تا بدون محدودیت طرح های متنوع رنگی با وضوح بالا - تا 1200 نقطه در اینچ بر روی کامپوزیت چاپ کرده و با وارنیش این دستگاه می توانید مقاومت چاپ خود را در برابر خش پذیری بهبود بخشید .چاپ مستقیم روی کامپوزیت را می توان در رنگ ها و ضخامت های مختلف پلکسی در حداکثر ابعاد 310 در 160 سانتی متر و حداکثر ضخامت 10 سانتی متر انجام داد..
    • قیمت چاپ کامپوزیت

     برای اطلاع از قیمت چاپ مستقیم کامپوزیت با کارشناسان واحد فروش ما در تلگرام یا واتس آپ در تماس باشید.

     تلگرام: 09227135866
     واتس آپ: 09035679407

   تحویل سریع

   تحویل سریع

   خدمات 24 ساعته

   خدمات 24 ساعته

   تضمین بهترین کیفیت

   تضمین بهترین کیفیت

   ماشین آلات به روز

   ماشین آلات به روز

   ظرفیت بالای تولید

   ظرفیت بالای تولید

   مناسب ترین قیمت

   مناسب ترین قیمت

   مدیریت رنگ حرفه ای

   مدیریت رنگ حرفه ای

   دیدگاه


   Security code
   تصویر دیگر