فلکس عرض بالا

 

 • چاپ فلکس عریض

  چاپ فلکس عریض

  این فلکس‌ها دارای عرض 3.2 متر و بالاتر از آن هستند.

 

تحویل سریع

تحویل سریع

خدمات 24 ساعته

خدمات 24 ساعته

تضمین بهترین کیفیت

تضمین بهترین کیفیت

ماشین آلات به روز

ماشین آلات به روز

ظرفیت بالای تولید

ظرفیت بالای تولید

مناسب ترین قیمت

مناسب ترین قیمت

مدیریت رنگ حرفه ای

مدیریت رنگ حرفه ای

 

 • مشخصات فنی

  - فلکس یک مدیای نور از پشت (backlight) است، تشکیل از یک فیلم نیمه شفاف pvc که از آکریلیک تقویت‌شده تشکیل شده است. این فیلم جهت عبور و انتقال نور مناسب است و به‌واسطه الیاف آکریلیک به‌کاررفته در آن دارای استحکام کششی بسیار بالایی است. عواملی نظیر مقاومت در برابر اشعه ماورای بنفش، مقدار افزایش طول در برابر کشش لحظه‌ای و متوالی و میزان جذب فلکس از ویژگی‌های کیفی این مدیا است. عمر این مدیا، بسته به نوع کیفیت آن، بین 3 تا 7 سال در نظر گرفته می‌شود.

  - با توجه به خواص فلکسی در دوام و عبور نور، به‌عنوان مدیای چاپ جهت مصارف تبلیغاتی پشت نوردار مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور عمده، این مدیا برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی سر درب فروشگاه‌هاو بیلبوردها به کار می‌رود.

  - وزن مخصوص فلکسی‌ها ۱۸ اُنس و بالاتر است که این امر باعث فشرده‌تر شدن بافت فلکس نسبت به بنر می‌شود. درنتیجه فلکس نسبت به بنر پرهزینه‌تر است و جنس ضخیم‌تری دارد و البته دارای بازتاب بیشتری از نظر دیداری و همچنین ماندگاری و کاربرد زمانی طولانی‌تری، نسبت به بنر، است.

  - فلکس در دو نوع تراکم 500*500 (تراکم معمولی) و 1000*500 (تراکم بالا، برای کاربری‌های طولانی‌مدت) موجود است.

  - خصوصیت تعویض‌پذیری فلکسی امکان تغییر طرح تابلوهای فلکس را در طول زمان فراهم می‌کند؛ درنتیجه می‌توان هرچند سال با هزینه‌ای مناسب طرح تابلوهای فلکسی فیس را بروز نمود.

  - تابلوهای فلکس ازلحاظ ابعاد و فرم دهی محدودیت خاصی ندارند. ویژگی روکش ابریشمی و پوشش کوتینگ، باعث افزایش قابل‌توجه مقاومت آن‌ها در مقابل نور خورشید و شرایط جوی نامناسب است.

  - فلکسی به خاطر وجود لامپ مهتابی داخل تابلو معمولاً کمی تیره‌تر و با چگالی رنگ بیشتر از بنر چاپ می‌شود، چراکه وقتی نور از سطح فلکس می‌گذرد افت و تضعیف رنگ برای طرح و تصویر روی می‌دهد و چنانچه فلکسی مانند بنر چاپ شود، در طول شب که مهتابی داخل تابلو روشن می‌شود، کار چاپ شده تا حد زیادی بی‌رنگ‌ و رو خواهد شد.

  - یکی از مزایای تابلوهای فلکسی مقاومت در برابر نور آفتاب و گرمای شدید است که همین آیتم باعث شده تابلو فلکس در تمام مناطق و شرایط جوی مورد استفاده و محبوب باشد.

  - تابلوهای فلکسی مانند همه تابلوها نیازمند به سرویس سالیانه است. سرویس مهتابی‌ها و تجهیزات روشنایی تابلو فلکسی حتماً باید در بازه‌های زمانی معین بررسی شوند.
 • خدمات پس از چاپ

  - تابلو فلکس را عمدتاً به سه روش سپــری و لولایی و پرچــی و کلیپس روکش بر روی تابلو نصب می‌کنند. امروزه، در جهت کاهش هزینه ساخت و انرژی، علاوه بر لامپ فلورسنت می‌توان از پروژکتور ال ای دی، (نورپردازی از جلو) یا ال ای دی‌های لقمه‌ای نیز، برای کاهش انرژی، استفاده کرد.

  - خدمات پس از چاپ بنر برای فلکس نور از پشت قابل ارائه نیست، چراکه هر گونه خدشه در سطح آن در عبور نور و بازتاب طرح و تصویر مشکل ایجاد می‌کند.

  - معمولاً برای جلوگیری از هرگونه شکستگی، فلکس در لوله پیچیده می‌شود.

Tags: چاپ دیجیتال, چاپ, چاپ فلکس, چاپ دیجیتال فلکس, فلکس عریض, چاپ فلکس عریض

دیدگاه


Security code
تصویر دیگر

Google Analytics Alternative