• 021-87700017

چاپ دنگلر (آویز تبلیغاتی)   • شما احتمالا درباره‌ی دنگلر چیزی ندیده‌اید یا نشنیده‌اید. به هر حال آنها می‌توانند برای بازاریابی شرکت شما مؤثر باشند.معنی دنگلر از اسم آن مشخص است، وسیله‌ای است که از جایی آویزان می‌شود. در حوزه بازاریابی، دنگلر تبلیغاتی بستگی به محل مورد استفاده دارد، و همانند تابلو از قفسه‌ها و سقف‌های فروشگاه آویزان می‌شوند.

    این مقاله برای تشریح دنگلر است. امیدواریم که برای شما قابل استفاده باشد.

    اهداف دنگلر‌ها

    دنگلر‌ها ابزار تبلیغاتی و محصول بازاریابی هستند که برای تبلیغات، فروش، تخفیفات و پیشنهاد برای محصولات استفاده می‌شوند. برای مثال شما ممکن است ببینید که روی دنگلر‌ها تخفیف 20 درصدی یا 50 درصدی برخی محصولات نوشته شده است که شما را از این تخفیف باخبر می‌کند.

    دنگلر‌ها نوعی تشویق کننده برای خرید هستند.با گذاشتن دنگلرها می‌توانید امیدوار شوید که مشتریان اقدام به خریداری محصولتان می‌کنند.

    کاربرد دنگلرها

    دنگلر‌ها در صنایع خرده فروشی استفاده می‌شوند اما ممکن است درمکان‌های دیگری نیز مؤثر باشند. همچنین می‌توانید دنگلر‌ها را در فروشگاه حیوانات یا بوتیک‌ها استفاده کنید. دنگلر‌ها در مکان‌های بزرگ یا متوسط که مشتریان برای خرید بازدید می‌کنند بیشترین سود را دارند. با این وجود دنگلر‌ها در شرکت‌های اداری بزرگ هم به عنوان راهنما استفاده می‌شوند؛ برای مثال نشان دادن مکان سرویس بهداشتی یا سالن کنفرانس و...
    احتمالا شما دنگلر‌های تبلیغاتی را که به همین منظور در فروشگاه‌های بزرگ استفاده می‌شود دیده‌اید.

    بیشترین استفاده دنگلر در مراکز خرید جهت نمایش دادن تبلیغات، ترفیعات و ترویج فروش در شرایط تخفیفی و رویدادهای خاص می باشد.

    مزایای دنگلر‌ها

    دنگلر‌ها مانند بازاریابی هوشمندانه هستند، درواقع آنها هم به مشتری و هم به فروشنده کمک می کنند تا مشتریان اخبار تخفیف‌ها و پیشنهادات را در یک نگاه بینند؛ در نتیجه کسب و کارها فروش بیشتری داشته باشند.

    بیایید مزایای دنگلر را به طور عمیق بررسی کنیم:

    مجذوب کردن

    دنگلر‌ها به عنوان اعلانیه کار می‌کنند. این آویز ها موجب جذب افرادی که نمی‌دانند برای خرید کجا بروند، می‌شوند. مشتریان ممکن است به طور اتفاق مغازه‌هایی را ببینند و از خود بپرسند آنجا کجاست سپس یک دنگلر تبلیغاتی ببینند که آنجا را نشان می‌دهد. دنگلر موجب ایجاد اشتیاق نسبت به شرکت و محصول شما می‌شود. آنها چشم مشتریانی که قصد خرید ندارند را جذب می‌کنند و حصار مانع نخریدن محصول شما را می‌شکنند.

    به حداکثر رساندن فاصله

    یکی دیگر از مزایای دنگلرها این است که فضای فروشگاه شما را از آنچه که هست بزرگتر نشان می‌دهد. می‌توانید دنگلرهای تبلیغاتی را از فضاهایی که قبلا استفاده نمی‌شدند آویزان کنید. بنابراین چیزی را قربانی نمی‌کنید. بدیهی است که شما چیزی را در بالا نگه نمی‌دارید که دسترسی به آن غیرممکن باشد. بنابراین این مکان بهترین جا برای دنگلرها است. چرا که این مکان دنگلرها را بزرگ نشان داده و در همه جا قابل مشاهده هستند.

    اقتصادی

    دنگلر راهی برای کسب بیشترین سود از کمترین هزینه است. برخلاف کارت‌های ویزیت که دائم باید مرتب سازی شوند، دنگلرها این طور نیستند. نیازی نیست مکانی را برای نصب بیلبورد اجاره کنید، یا برای منتشر کردن آنها مانند برگه و تراکت وقت صرف کنید کافیست فقط یکبار آنها را خریداری کنید، دوباره می توانید از آنها استفاده کنید.

    نکات طراحی دنگلر

    طراحی دنگلرها سخت نیست اما چند نکته را باید در نظر داشته باشید. متن باید بزرگ باشد،جملاتی مانند 30 درصد تخفیف یا 《یکی بخر دو تا ببر》 که ممکن است روی آن چاپ شوند باید به خوبی دیده شوند. متن باید بزرگترین قسمت دنگلر باشد تا به راحتی خوانده شود.

    همچنین باید به این نکته توجه داشت که به آن جذابیت ببخشید و از رنگ‌های مختلف استفاده کرد. متن سیاه در زمینه سفید بسیار خسته کننده و کسل کننده است. متن با رنگ تیره در زمینه روشن خوب است. از رنگ های مخالف که خواندن آنها دشوار است استفاده نکنید. چرا که دنگلرها را برای جلب توجه دیگران می خواهید. همچنین، حداقل یک نسخه مینیاتوری از لوگوی خود را برای به دست آوردن نام تجاری اضافه کنید.

    مراحل تولید دنگلر، نحوه نصب و تعویض

    دنگلرها با استفاده از ورق های پی وی سی فوم و فوم برد قابل تولید می باشند. با استفاده از چاپ مستقیم به راحتی می توانید هر طرحی را روی ورق pvc چاپ کرده و سپس با استفاده از دستگاه دیجیتال کات به هر شکل و فرمی طرح خود را برش دهید.
    نصب دنگلرها با استفاده از نخ نامرئی و چسب امکان پذیر است.

    سفارش دنگلر آویز تبلیغاتی

    برای اینکه دنگلر تبلیغاتی خود را سفارش دهید ابتدا باید مشخص کنیدکه چه طرحی را میخواهید استفاده کنید.آیا شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند شلف تاکر، دنگلر و وابلر نیز تولید می کنند و می توانید با مشاوره ی آنها محصول مناسب خود را سفارش دهید.

    زمان تحویل: زمان تحویل از چند ساعت تا 1 روز با توجه به تیراژ متغیر می باشد.

    نحوه سفارش: ارسال از طریق زمینی، هوایی و دریایی به هر نقطه ای امکان پذیر بوده و با استفاده از پیک موتوری، اسنپ یا آژانس در سراسر تهران برای شما مشتریان عزیز ارسال می گردد.

    برای سفارش دنگلر آویز تبلیغاتی از طریق لینک تلگرام یا لینک تماس با ما اقدام کنید.

   • قیمت دنگلر تبلیغاتی

    برای اطلاع از قیمت ساخت دنگلر یا آویز تبلیغاتی با کارشناسان واحد فروش ما در تلگرام یا واتس آپ در تماس باشید.

    تلگرام(جهت ثبت سفارش): 09227135866
    واتس آپ(جهت مشاوره): 09035679407

 • دنگلر فروشگاه

  دنگلر فروشگاه

  چاپ هنگلر

  چاپ هنگلر

  چاپ دنگلر

  چاپ دنگلر

  ساخت دنگلر

  ساخت دنگلر

محصولات مرتبط: