• 021-87700017

لایت باکس اسنپ فریم

  • لایت باکس اسنپ فریم

   • لایت باکس اسنپ فریم جز رایج ترین نوع لایت باکس‌ها به شمار می رود.

    ساخت لایت باکس اسنپ فریم در دو نوع آویز و دیواری انجام می‌شود.

    فریم لایت باکس اسنپ فریم از پروفیل آلومینیومی آنادایز شده در ضخامت‌های 3 سانتی متر ساخته شده و صفحاتی از جنس ام دی اف و یا کامپوزیت در پشت تابلو قرار می‌گیرد.وزن لایت باکس‌های اسنپ فریم متغیر است. ابعاد لایت باکس اسنپ فریم تا 90 * 180 سانتی‌متر قابل تولید می‌باشد.

    ابعاد بزرگ قابل تولید بوده اما توصیه نمی‌شود و بهتر است برای ابعاد بزرگتر از لایت باکس فریم لس پارچه‌ای استفاده گردد که هم سبک تر و هم به روزتر می‌باشد. پلکسی سطح این لایت باکس‌ها با استفاده از قاب آلومینیومی فنری روی تابلو لایت باکس ثابت می‌شود.در تولید لایت باکس اسنپ فریم از نور اس ام دی استفاده می‌شود که بسیار کم مصرف و مقاوم است.در صورت استفاده صحیح، سازه لایت باکس از ماندگاری پایدار برخوردار بوده و اس ام دی ها بین 3 تا 5 سال عمر مفید دارند، چاپ بک لایت طلقی نیز تا 2 سال ماندگاری رنگ دارد.

    کاربرد لایت باکس اسنپ فریم

    فضای تبلیغات غیرشهری، دکوراتیو، نمایشگاه‌های عکس، منو رستوران، علائم راهنما، تابلوهای تبلیغاتی، تابلوهای فروشگاهی و مراکز اداری از جمله کاربردهای تابلوهای لایت باکس اسنپ فریم می‌باشند.

    مزایا و معایب لایت باکس اسنپ فریم

    مزایا: ضخامت کمتر نسبت به لایت باکس های دیگر

    معایب: وزن بیشتر در مقایسه با لایت باکس فریم لس پارچه ای، محدودیت در ابعاد

    طرح لایت باکس اسنپ فریم

    طرح دلخواه مشتری در ابعاد موردنظر روی بک لایت طلقی چاپ شده، روی لایت باکس قرار گرفته و 4 سمت فریم آلومینیومی روی آن قرار می‌گیرد. جهت تعویض طرح این لایت باکس‌ها باید لبه‌های فنری هر 4 سمت فریم را به بیرون کشید و طرح جدید را جایگزین و سپس لبه‌ها را به حالت اولیه برگرداند.ضخامت این لایت باکس‌ها حدود 3 سانتی متر می‌باشد.

    نصب لایت باکس اسنپ فریم

    نصب لایت باکس اسنپ فریم آویز با استفاده از زنجیر و سیم تعبیه شده در آن و مدل دیواری آن با استفاده از قلاب های قرار گرفته در لایت باکس همانند تابلو به راحتی امکان پذیر است.

    در صورت استفاده صحیح در شرایط استاندارد نور لایت باکس تا یکسال مشمول گارانتی شرکت بوده در محل شرکت خانه طراحان سام تعویض می‌گردد.

    ماندگاری چاپ بک لیت طلقی در خانه طراحان سام تا 2 سال مشمول ضمانت می‌گردد.

   • قیمت لایت باکس اسنپ فریم

    زمان تحویل لایت باکس اسنپ فریم در ابعاد استاندارد 3 روز کاری می باشد که این زمان برای ابعاد غیر متعارف افزایش می یابد.

    جهت سفارش لایت باکس اسنپ فریم فایل مورد نظر باید فرمت تصویری بدون لایه با رزولوشن 150 باشد که می‌توانید فایل را از طریق تلگرام و یا واتس آپ برای ما ارسال فرمایید.

    تلگرام(جهت ثبت سفارش): 09227135866
    واتس آپ(جهت مشاوره): 09035679407

   

  محصولات مرتبط

  Tags: تابلو تبلیغاتی