• 021-87700017

چاپ وبلر

  • وابلر
   • تبلیغات و بازاریابی در محل یکی از مهم‌ترین مقوله‌هایی است که هر کسب و کاری مانند سوپر مارکتها، فروشگاه‌های کتاب و بسیاری از فروشگاه‌های دیگر در نظر می‌گیرند. یکی از ابزارهایی که برای تبلیغات در محل استفاده می‌شود، وابلر است.

    وابلر چیست؟

    وابلر متریالی است که روی آن تصویر یا طرحی از محصول است که روی قفسه، درب یا دیوار نصب و آویزان می‌شوند. وابلر تبلیغاتی به دلیل اینکه آویزان است در اثر عبور جریان هوا تکان می‌خورد. وابلرها را می‌توان به شکل محصول (مثلاً بطری شیر) تولید و جمله‌ای مانند «شیر یادتون نره!» را روی آن چاپ کرد تا توجه مشتری را به محصولی خاص جلب کند.

    در کل وابلر تبلیغاتی دارای سه قسمت است؛ قسمت پیام، گردنه و نوار. همانطور که مشخص است قسمت پیام وابلر قسمتی است که تصویر محصول به همراه پیامی که می‌خواهید به مشتری برسانید چاپ می‌شود. قسمت نوار قسمتی است که به دیوار، درب، سقف یا قفسه متصل می‌شود. قرار است وابلر تکان بخورد و این ویژگی را نیز گردنه تأمین می‌کند و باعث تکان خوردن آن با جریان هوا می‌شود.

    جنس وابلر تبلیغاتی، انواع مختلف و سایز آن

    وابلرهایی که تولید می‌شوند ممکن است بسته به محصولی که قرار است تبلیغ کنند سایزهای مختلفی داشته باشند. تولید وابلر نیز بر اساس خواست مشتری و نیاز او صورت خواهد گرفت. برخی از افراد وابلرهای ساده‌ای با طرح‌های مستطیلی، دایره و مثلثی شکل می‌خواهند و برخی دیگر نیز دوست دارند وابلر شکل محصول داشته باشد. در این مورد دنگلر و وابلر تقریبا مشابه هستند.

    جنس وابلر تبلیغاتی نیز ممکن است بسته به نیاز مشتری و هزینه‌ای که می‌خواهد کند، تغییر کند. وابلر‌های استاندارد از جنس PVC سفید و سخت، گلاسه، لمینت و طلق ساخته می‌شوند. همچنین قسمت گردنه و نوار نیز از جنس PVC مقاوم و روشنی ساخته می‌شود که دارای پد چسبنده‌ای است تا برگه بتواند به خوبی روی سطح قرار بگیرد. اینکه این پد چسبنده باشد و یا بدون چسب نیز به انتخاب مشتری است که می‌توان نوع آن را تعیین کرد. البته استفاده از جنس‌های دیگر مانند مقوا و وینیل برای تولید این محصول امکان پذیر است. به هنگام سفارش وابلر مشتری می‌تواند جنس مورد نظر را اعلام کند تا قیمت وابلر نهایی براساس بودجه تنظیم شود.

    ماندگاری وابلر قفسه و طرحی که روی آن چاپ می‌شود بستگی به جنس تولیدی آن دارد؛ اما در کل مقاومت این محصولات زیاد است و به همین دلیل نیز پیشنهاد می‌شود اگر می‌خواهید تعداد زیادی از آن را برای محصول خاصی سفارش دهید در نظر بگیرید که آیا محصول را برای مدتی طولانی به فروش می‌رسانید یا خیر.

    کاربرد وابلر و موارد مصرف آن

    وابلر تبلیغاتی یکی از قوی‌ترین ابزار برای تبلیغات در محل است. داروخانه‌ها، سوپر مارکت ها و انواع فروشگاه‌های دیگر از تبلیغات وابلر‌ها برای جلب توجه مشتری به سمت کالاهایی که نیاز به فروش بیشتری دارند استفاده می‌کنند. همچنین سایزهای بزرگ این محصول را می‌توان برای جلب توجه مشتری به سمت دسته بندی خاصی از محصولات استفاده کرد.

    به طور کلی وابلر کارهای زیر را می‌تواند برای شما انجام دهد:

    • معرفی محصولی جدید
    • ارائه تخفیفی با زمان محدود
    • ایجاد اشتیاق به خرید محصول
    • نشان دادن بسته بندی‌های جدید
    • آشنا کردن مشتری با محصولات
    • ایجاد خرید انگیزشی

    مزایا و معایب استفاده از شلف وابلر

    مسلماً یکی از بهترین وسایلی که برای تبلیغات در محل می‌توانید استفاده کنید شلف وابلر تبلیغاتی است. دنگلر و وابلر دو محصولی هستند که تقریباً مشابه بوده و تفاوت چندانی ندارند و این مزایا و معایب برای هردو صادق است. مزایای کلی این محصول عبارت‌اند از:

    • یکی از ارزانترین وسایل تبلیغات و بازاریابی در محل.
    • وابلر قفسه نسبت به شلف تاکر، بهتر توجه مشتری را به خود جلب می‌کند و دلیل آن نیز محرک بودن شلف وابلر است.
    • می‌توان سایزهای بزرگتر آن را نیز برای جلب توجه به دسته‌ی خاصی از محصولات استفاده کرد؛ درحالیکه از شلف تاکر تنها روی قفسه استفاده می‌شود.
    • طراحی‌های سه بعدی و اشکال مختلف به شکل محصول و انواع دیگر جذابیت این محصول را بیشتر کرده است.
    • از سایزهای کوچکتر این محصول می‌توان به عنوان شلف تاکر نیز استفاده کرد.

    برخی از افراد معایب زیر را برای وابلر تبلیغاتی در نظر گرفته‌اند:

    • در صورتیکه از جنس مقاومی تولید نشوند ممکن است پس از مدتی گردنه‌ی آن کنده شود.
    • استفاده‌ی بیش از حد از تبلیغات وابلری ممکن است از زیبایی قفسه‌ها بکاهد.
    • طرحی که روی آن چاپ شده است را نمی‌توان تغییر داد.

    مراحل سفارش گیری وابلر

    برای اینکه وابلر تبلیغاتی خود را سفارش دهید ابتدا باید مشخص کنید که چه طرحی را می‌خواهید استفاده کنید. آیا شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند شلف تاکر، دنگلر و وابلر نیز تولید می‌کنند و می‌توانید با مشاوره‌ی آن‌ها محصول مناسب خود را سفارش دهید.

    زمان تحویل: زمان تحویل از چند ساعت تا 1 روز با توجه به تیراژ، متغییر می باشد.

    نحوه ارسال: ارسال از طریق زمینی، هوایی و دریایی به هر نقطه ای امکان پذیر بوده و با استفاده از پیک موتوری، اسنپ یا آژانس در سراسر تهران برای شما مشتریان عزیز ارسال می گردد.

    قیمت وابلر وابسته به جنس و ابعادی که در نظر دارید ممکن است تغییر کند و تنها پس از سفارش می‌توانید از قیمت محصول مطلع شوید.

   • قیمت چاپ وبلر

    برای اطلاع از قیمت چاپ وابلر با کارشناسان واحد فروش ما در تلگرام یا واتس آپ در تماس باشید.

    تلگرام(جهت ثبت سفارش): 09227135866
    واتس آپ(جهت مشاوره): 09035679407


   محصولات مرتبط